Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete vettem egy fajtiszta...

2 hete vettem egy fajtiszta labrador kölyköt, de megbántam hogyan vihetem vissza a kennelbe?

Figyelt kérdés

Fojton odakaksizik a szoba közepére, elegem van belőle.

Hogyan vihetem vissza a kennelbe ahonnan vettem, ennek mi az útja?

Tapasztalat?



2014. nov. 4. 16:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

De, létezik!

Kérdező! Minek vettél kutyát egyáltalán? Most komolyan kérdezem!

2014. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálom megnevelni
2014. nov. 4. 16:21
 23/33 anonim ***** válasza:
95%
Ez kamu kérés, tuti. Ennyire hülye emberek nincsenek..
2014. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu. A tenyésztő azt ígérte hogy szobatiszta. Fel vagyok háborodva
2014. nov. 4. 16:26
 25/33 anonim ***** válasza:
97%
Tehát nem tenyésztő, hanem szaporító.
2014. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
96%
Egy kutya szobatisztasagra nevelese tobb honapig tart. Ugyanis a kutyakolyok meg keptelen orakig visszatartani a vizeletet. Ido kell, hogy megerosodjon a holyagja. A mien par nap utan jelzett, ha ki kellett mennie, de meg 1 evesen is elofordultak balesetek. Ha ezt nem tudod vallalni, akkor neked nem valo kutya.
2014. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
95%
Fakeeee ennyire hülye senki nem lehet
2014. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy tenyésztő max. annyit mond, hogy szobatisztaságra előnevelve, amit annyit tesz, hogy kutyapelust terít a területükre. Többet ő sem tehet, hiszen az oltási programja még közel sem befejezett, tehát ki ő sem viszi, nem kockáztat, másrészt egy 8-9 hetes csöppségnél nem lehet még elérni végleges eredményt.

Ő megalapozta, a te dolgod lett volna folytatni...


Most hogy áll az oltása? Szoktad levinni? Mennyi időnként? Mennyi időre? És úgy különben miért akartál kiskutyát? és miért pont labradort? (bár ez részletkérdés, bármelyik fajtatiszta vagy mix babakutyával is ez lenne)

2014. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az a kutya még baba! Elvárod egy csecsemőtől, hogy szobatiszta legyen? Nem...

Meg kell tanítani, hogy hova szabad, és hogy jelezzen, ha ürítenie kell. Neked meg sürgősen tanulni a kutyákról, mert eddig nem sikerült.

De tudod mit? Ajándékozd el. Jobb lesz neki, ha nem veled van.

2014. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
A kutya olyan mint egy gyerek. Gondolom te sem bigyóba kakiltál még pár hónaposan. Össze szidtak biztos egy párszor ha becsináltál.....a kutyus is ilyen tanítsd meg neki hova kell! Magától nem fogja tudni...ja és készülj fel lehet 2 hónapot is küszködsz mire sikerül. De jobb ha meghirdeted h eladó!
2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!