Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim egymásnak mennek...

A kutyáim egymásnak mennek mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok!

van 2 db kutyám és az egyik mindig meg harapja a másik hátsóját ami be gurul ás neki megy! de nem harapta meg !

mit tegyek?


2010. jan. 29. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
szerintem semmit. Amíg ezek el nem rendezik egymás közt a rangsort addig ez lesz.
2010. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is vannak veszekedések a kutyáink között néha,de alapvetően meg imádják egymást(összebújva alszanak stb..)

Ha nagyon belemerülnének a veszekedésbe,akkor állj közéjük.

2010. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Tegyél ki egy táblát: KUTYA VIADAL ITT :D
2010. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
bele lehet, és szerintem bele is kell szólnod a bunyóba. az egyiknek a pártját kell fognod. nyilván a másik lesz az utolsó a rangsorban. ne aggódj ez a kutyáknál természetes dolog. ha kialakul a rangsor béke lesz a családban.
2010. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
DARAB????? talán: Van 2 (és nem darab) kutyám!!!
2010. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem,h mind a kettő ivaros kan! Tessék mind a kettőt, de legalább az egyiket ivartalanítani és nem lesz velük több gond. Szukákra is érvényes a dolog, azokat is tessék ivartalanítani.

Egyébként hagyni kell,h lerendezzék egymás között a dolgot,h kiderüljön ki az erősebb, ki van elöl a rangsorban. Egyébként nektek is az erősebb, dominánsabb kutya szerepét kellene erősíteni és a másikban tudatosítani,h ő a gyengébb. Pl. az erősebbet simogassátok először és többet, ő kapjon először enni, ilyenek.

2010. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza!
2010. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
foglalkozz egyszerre velük hogy lássák minkettőjüket szereted én úgy hallottam hogy úgy kell felfogniuk hogy te vagy a falkavezér és te döntöd el hogy kit fogadsz be a falkádba és nekik ezt el kell fogadniuk
2010. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Először is, ha a hátsójába harap, akkor az csak buli, cukkolja a másikat. Ha verekedés lenne, akkor szemtől szembe támadnának és a fején vagy a nyakán lennének sérülések. Nem láttam még kutyát, amelyik a másikat seggbetámadná, az meg hagyná.

Egyébként ha tényleg bunyó, akkor a kanok le fogják rendezni egymás között. A szukák nem biztos. Mindenesetre az a tuti, ha ivartalanítod mindkettőt, kevésbé lesznek harciasak, meg egyébként is úgy kell.

2010. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!