Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jogtalanul vagyok...

Szerintetek jogtalanul vagyok dühös arra a gazdira aki odaeengedi a kutyáját az enyémhez kérdezés nélkül és utána arról papol milyen engedetlen a kutyám de az övé milyen jó? Rengeteg ilyennel találkozok

Figyelt kérdés
Szerintetek jogtalanul vagyok dühös arra a gazdira aki odaeengedi a kutyáját az enyémhez kérdezés nélkül és utána arról papol milyen engedetlen a kutyám de az övé milyen jó?

2014. nov. 21. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A dühöd teljesen jogos. Én sem szeretem, ha kérdezés nélkül odaszalad hozzánk egy kutya, ahogy azt sem, ha az enyém engedély nélkül megy oda más kutyákhoz (sajnos még néha előfordul).
2014. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jogtalanul vagy dühös.
2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom.

Én kifejezetten szeretem, ha odajön hozzánk bármilyen kutya. Tekintve, hogy az egyik legfőbb célja a sétának.

A papolásban pedig nem különösebben volt részem, mert pont ezért, a jó szocializáció miatt, jól nevelt a kutyám.

2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez így történt, akkor miért nem szólaltál fel, hogy márpedig ők jöttek oda? Én nem tűrném el ezt, hogy 1. az én kutyámat nevezzék engedetlennek, 2. pofátlanul kioktassanak. Ne hagyd magad, mert akkor persze, hogy szívózni fognak...
2014. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

HA épp gyakorlunk, sietünk, játszunk, akkor nem szeretem, ha idegen kutyákat engednek oda. Szoktam szólni, hogy hívják el. De ez ritka.

Ha simán sétálunk, hadd jöjjenek, AMÍG normálisak!

De alapból pórázos kutyához én se engedem oda a sajátomat.

2014. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!