Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik panelban laknak, milyen...

Akik panelban laknak, milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki milyen kutyát vállal be panelban. :)
2015. jan. 1. 20:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%

Én speciel egy 28 m2-es panel garzonban lakok Sopronban, és 20 kutyánk van.

A feleségem tart 3 palotapincsit és 1 dán dogot és 4 dalmatát.

Nekem 3 darab Bull Teerrierem van.

A fiamnak 5 tacskója van, a kislányomnak pedig 4 darab csau-csauja.

Tehát összesen 24-en lakunk a kutyáinkkal együtt a lakásban.


Szerintem nagyon jól válogattuk ki a fajtákat, mindezt Csányi Vilmos: A kutyák szőrös gyerekek című könyvének köszönhetjük.


Igaz, 28 m2 elég kevés, de a kutya az ember legjobb barátja, sőt a kutyáknak sokkal több esze van, mint az embereknek, ők is ugyanúgy családtagok nálunk, és ahogy a közmondás is mondja, sok jó ember kis helyen is elfér.


A kutyáink mozgás igényét pedig úgy elégítjük ki, hogy elvisszük őket erdőbe, a Lővérekbe sétálni.

A baj csak az, hogy a kutyagyűlölő erdész állandóan kötözködik, hogy miért nem teszünk rájuk pórázt, meg hogy oda pisil-kakil a kutya turista útra, meg be se hozzuk az erdőbe, mert zavarja a vadállatokat.

Abba is belekötött, amikor a fiam a kutyákkal motorozott az erdőben.

Nem tudom, hogy lehet olyan ember erdész, aki ennyire gyűlöli az ember hűséges négylábú társait?


Nagyon elmaradott ez a balkáni hely Magyarország!

Németországban senki nem kötött belénk, oda rendszeresen szoktunk Happy Zoo állatkertbe is járni.

Az anglikán egyházban pedig még úrvacsorát is kiszolgálnak kutyáknak.


Szigorítani kellene a magyar törvényeket, hogy minden kutyagyűlölő letöltendő börtönt kapjon.

2015. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


mekkora troll vagy te barátom

2015. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%
Bullmasztiff
2015. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%

Miért lennénk én troll?

Bár megértem, manapság olyan kevés a normális ember, ha látnak egyet, el sem hiszik, hogy igaz.


Minél jobban megismerem az embereket, annál jobban szeretem a kutyámat: ez így igaz!

2015. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%
28 négyzetméteren laktok 20 kutyával egy garzonban? Szerinted ezt elhiszi valaki?
2015. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%

Bullterrier.

Napi 2-3 séta van, ha jelez, akkor persze több, de akkor csak gyorsan elvégzi a dolgàt. Öreg már, régen többször is mentünk.

2015. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 sippara ***** válasza:
37%
Egy husky keverék és egy rottweiler keverék, napi 3-4 sétával, hétvégén kilenctől három-fél négyig kutyasulival.
2015. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk a garzon társasházban tényleg lakott egy rokkant albérlő házaspár, akik 28 négyzetméteren éltek együtt 2 gyerekkel és 3 kutyával. A kutyák éjjel-nappal vonyítottak a bezártságtól és a szűk hely kínjaitól, ezért sem mi lakók, sem a gyerekek nem tudták kialudni magukat soha rendesen. A tartós kialvatlanság legjellemzőbb tünete jelentkezett is mindenkinél: A gyerekek agresszívok lettek és törtek mindent amit lehetett. Mi lakók úgyszintén agresszívek lettünk és már majdnem fizikai erőszakkal akartuk őket rávenni hogy ha nem hajlandóak normálisak lenni akkor húzzanak már el innen. Mindkét szülő genetikailag is beteg volt, ennek ellenére két gyereket is vállaltak, akik örökölték és rájuk is rokkantnyugdíjas karrier vár. Ez tényleg nem vicc, nem trollkodás, ez igaz volt.
2015. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

"A kutyák éjjel-nappal vonyítottak a bezártságtól és a szűk hely kínjaitól"

Nem, valószínűleg a kevés mozgatástól és a nem megfelelő neveléstől vonyítottak, ugyanis az enyémeknek sem kell két négyzetméternél több, hogy kényelmesen aludjanak, amíg nem vagyunk itthon. Nem a lakás méretén múlik (az extrém eseteket kivéve, szóval három kaukázusi már tényleg gáz egy akármekkora lakásban is), hanem az életmódon.

2015. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
13%

#18: ugat a kutya? Ház az a dolga.


A barátnőmnek, aki szintén rokkantnyugdíjas, és a szintén édesanyjával lakik, ők meg 70 macskával élnek együtt egy Győr-Gyirmóti családi házban, és ők sem trollkodnak.


Van itt Győr-Gyirmóti? Mert akkor ő megtudja mondani, az egész falu ismeri őket!

2015. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!