Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belehalt a kutyám a műtétbe!...

Belehalt a kutyám a műtétbe! És még ki akarja belőlem húzni a pénzt az állatorvos! Beperelhetem?

Figyelt kérdés

Inkább Ő fizessen nekem!

A jelentésben benne van, hogy leállt a szíve műtét közben!


És még pampog nekem, hogy Ő "dolgozott" vele!



2015. jan. 4. 15:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is igy van, utolso valaszolo.
2015. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Írsz az orvosi etikai bizottságnak. Leírod a történteket és azt, nem akarsz fizetni.
2015. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15%

Jo, akkor hasonlisuk egy emberi plasztikai mutethez az esetet. ..

Mondjuk altatasos plasztikai mutet. Mutet kozben leall a szive a paciensnek, aki tegyuk fel, egy no. Szerintetek a meghalt no ferje ki fogja fizetni a mutetet?

2015. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
96%
46-os húha micsoda indulatokat szítottam a pici lelkedben, take it easy, vegyél be egy xanaxot, nyugi van. A kutyám a baleset következményeibe halt bele, konkrétan a saját pisije mérgezte meg, mert a hasüregébe ürült egy része, de alapos kivizsgálással megakadályozható lett volna. Csakhogy az orvos is ember, van millió kockázati tényező, ami mondjuk 100 ezer esetből, ha egyszer előfordul. Erre ő sem gondol, ez benne van a pakliban, ha az ember műteni viszi a kutyáját, tisztában kell lennie azzal, hogy vannak kockázatok.
2015. jan. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ödi2 ***** válasza:
73%

Kedves kérdező! Sajnálom a veszteséged,résztvétem a kutyád miatt!

A műtéti költségeket minden esetben fizetni kell. Kérhetsz esetleg részlet fizetést,de attól még fizetned kell. Megértem a veszteséged,együttérzek Veled,de próbálj tovább lépni,ne az állatorvoson torold meg a fájdalmad.

Kicsit elszaladt a ló 1-2 kommentelővel és ezt nem is igazán értem...

Olyan műtét,h rutin műtét nincs. Mindig van kockázat,saját bőrömön tapasztaltam...

Kicsit eltérnék a témától,de a lényegét aki akarja,úgy is érteni fogja.

2013 végén balesetünk volt,súlyosan megsérültem,volt négy műtétem. Ebből kettő, olyan mellék probléma miatt,ami nem is fordulna elő általános esetben. Hónapokig egy ujjal gépeltem,mert nem tudtam használni és rettenettes fájdalmaim vtak. Kiderült,h egy vérrög okozza a homloklebenyemben,ezt kétszer kellett műteni. Gyakorlatilag előfordulási alkalom egy ilyen esetre 1a 250000-hez. De bejött,ez van. Ezért jó egy évig kihagytam ezt a fórumot is,de most,h minden ok,leírom a gondolataim,ide is.

Sokat köszönhetek a páromnak,persze barátok,orvosok,stb... De a kutyáim segítettel irdatlan sokat. Ma ott tartunk,h napi5-7 km kocogás,plusz a foglalkozások velük,nagyon jóttesznek a lelki állapotomnak...

Visszakanyarodva,amiért ezt leírtam... Én mindig magamból indulok ki. Tagadtam vna meg a műtéti költségeket,mert a vérhigító arány nem volt tökéletes? NEM műhiba,ha téved az orvos,olyan esetben,mely nem előre látható. 249999 esetben jó volt az arány,nálam pont kevés volt... Ezért rossz megfogalmazás a rutin műtét...

Remélem a lényeg érthető annak,akinek szántam,ha akarja mindenki megérti...


A személyeskedést,pedig sztem,hagyjul abba. Attól,h más véleményen vagyunk,még ugyanazért vagyunk itt,nem? A kutyák miatt. Segítséget kérünk,adunk,vagy legalább véleményt formálunk a kérdésekről.

Gondolatokat es tapasztalatot cseréljünk,ne indulatokat keltsünk...


Még egyszer,sajnálom a veszteséged,kedves kérdező.

2015. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!