Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemét dolog tőlem, ha a...

Szemét dolog tőlem, ha a mezőre hordom a kutyámat sz**atni? És ott hagyom!

Figyelt kérdés

Ahol nem lépnek bele!

Rosszul vagyok a kutyasz*rtól! Még ha fel kellene szednem elhánynám magam! Büdös, undorító megfogni, és fújjj!


Ne gyertek a pelenkázás dologgal, mert azt se csinálnám!


Igen kellett a kutya de nem azért hogy a végtermékét zacskózzam, meg hurcolásszam a kukáig!

Még rendes vagyok mert a mezőre sz**atom, nem a járdára/parkba!



2015. jan. 12. 09:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Akkor vigyél magaddal lapátot...
2015. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%
Miért esik nehezedre egy zacskót a kezedre húzni, beletenni a kutya által otthagyott cuccot, és bedobni egy kukába? Egyszer én is kipróbáltam, azóta néha rosszul vagyok ugyan, de összeszedem mindig. Nem nagy dolog!
2015. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Mégis milyet kakál az a kutya, hogy ennyire undorító? Mert ha kifejezetten lágy és büdös, az nem egészen nomális.


A megfelelő állagú széklet könnyen felkapható, viszonylag szilárd és nem is bűzlik messzire, én pl. odakint nem is igazán érzem.

2015. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
50%
mezőn, határban, erdőben más is otthagyja nyugi!!! utcán, járdán fel kell szedni.
2015. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
28%
ma 09:31. Miért is olyan látfontosságu, hogy más kutyákkal bandázzon állandóan? Ez a mai kor divatja. Aztán meg csodálkoznak, hogy a kutya képtelen az emberrel kommunikálni.
2015. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%

A petissimotól lehet rendelni fekete zacsit, az elég vastag is, így véletlenül sem kerülsz érintkezésbe a kutyakakival.

Ha meg horrorisztikusan büdös, etesd megfelelőbb táppal vagy akár barf étrenddel. Szagtalan nem lesz, de azért büdös és büdös között is van különbség ...

2015. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%
Mond már, hogy minek kell kutya neked!
2015. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén szólva egyszerűen szánalmas vagy. A kutyavállalás nem csak a simizésről és a mókáról szól, ha elvállalsz egy kutyát, takaríts is utána! Óriási parasztság otthagyni a székletét, még ha a réten is van. Mi van, ha valaki arra megy kirándulni, és minden második percben a te kutyád ürülékébe lép, a te felelőtlenséged és meggondolatlanságod miatt? A helyedben vagy változtatnék a dolgon, vinném parkba, utcára, hogy ismerkedni tudjon, vagy add a kutyust egy rendes gazdihoz.
2015. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
31%

Van a mezőn szemetes? Ha nincs, akkor minek kellene összeszednie a kérdezőnek? Már bocs, de egy olyan helyen, ahol gondolom macskák is járkálnak és odaszarnak, akár kóbor kutyák is odaszarnak, és esetleg még rókák, egyéb ragadozók is, és szemetes sincs kitéve, miért kellene összeszedni a szart? És azért ez már túlzás, hogy ha mezőn nem szedi össze, akkor már szar gazda, minek neki kutya.

Én meg a szántóföldre viszem ki a kutyáimat napi kétszer, én sem szedem össze, ahogy az a másik kb. 5 kutya gazdája sem, akiket még rendszeresen visznek ki oda. De biztos én is szar gazda vagyok.

2015. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó vagyok, az persze természetes, hogy ha házak között vagy parkban végzi el a kutya a dolgát, akkor ott persze össze szedem.
2015. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!