Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemét dolog tőlem, ha a...

Szemét dolog tőlem, ha a mezőre hordom a kutyámat sz**atni? És ott hagyom!

Figyelt kérdés

Ahol nem lépnek bele!

Rosszul vagyok a kutyasz*rtól! Még ha fel kellene szednem elhánynám magam! Büdös, undorító megfogni, és fújjj!


Ne gyertek a pelenkázás dologgal, mert azt se csinálnám!


Igen kellett a kutya de nem azért hogy a végtermékét zacskózzam, meg hurcolásszam a kukáig!

Még rendes vagyok mert a mezőre sz**atom, nem a járdára/parkba!



2015. jan. 12. 09:03
1 2 3 4
 31/32 Szilvi & Argos ***** válasza:
0%

Igenis hurcolásszad a kukáig, ha már kutyád van. Persze vannak szituk, mikor az ember otthagyja...pl. kutyám ma a Duna-parton a fenti rész szélére, a "szakadék" peremére tojt, fel legurult, felét elkaparta, evidens, hogy nem guberáltam utána.

Amikor nagy ritkán a kerület szomszédságában lévő nagy mezőn sétálunk, ott 2 km-es körzetben egy kuka sincs, mert a szomszédos lakótelepnek is csak a túloldalán van...ott senki nem szedi, NINCS hova rakni sajna, TÉNYLEG...mázli, hogy nem ott lakunk, nem tudnék nyugodtan sétálni

2015. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
71%
Szantofoldon erdoben, mezon, magyarul olyan helyeken ahol mas allat is jar es piszkit nem kell felszedni. a vegtermek felbomlik es termeszetbarat, a rokak utan se rohannak felszedni a piszkot az emberek. ne essunk mar at a lo tulso oldalara.lakott teruleten mindig el kell takaritani de ahol cask a "termeszet" van ott nem.
2015. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!