Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyama...

Hogyan szoktassam le a kutyamat a morgásról, kaja közben?

Figyelt kérdés
Mindig amikor enni adok neki, es megsimogatom, elkezd morogni, es sunyin nezni. Ilyenkor el szoktam tole venni a kajat, de csak ugy tudom ha rákoppintok erosebben valamivel a fejere, mert akkor arrebb megy. Kulonben ha nem tennem, szerintem siman megharapna. Mar egy ideje csinalom de semmi. Egyebkent maskor, mas helyzetben sose morog ram.

2015. jan. 15. 18:16
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

[link]



óóó és itt még egy hetet is mond a büntetésről, hogy simán 1 hétig is ki lehet közösiteni :( de sajnállak...minden megbukott, amit mondtál :( remélem elsülyedtél és mélyen szégyelled magad. arra nem számitok, hogy azt mond "tévedtem", mert az előző kommentek alapján látszik, hogy képtelen lennél rá.


Ha nem falkavezér probléma miatt morog (bár szerintem de), akkor is tökéletes ez a büntetés, és ahogy a hölgy is mondta, ez az egyetlen célravezető megoldás. A kutyának az fáj, ha kiközösitik, mert nem szeret egyedül lenni! ÉS bár én max 2 napig szoktam a kertbe kirakni, ( NEM AZ UTCÁRA! FELFOGOD KEDVES KÖTÖZKÖDŐ VAGY NAGYON NEHÉZ?) de az állatvédőrség ügyvivője szerint egy hétre is ki lehet rekeszteni, bár én nem birnám ... és hát a kötözködő szerint sem lehet olyat.. és ő nagyon okos... okosabb mint a szakember :) na sziasztok!


Na tényleg léptem, mert biztos ezt is meg fogd tudni magyarázni :) csak h te megnyugtasd magad, hogy jogosan vetted fel azt a siltust, amit, de erre már nem leszek kiváncsi! Kedves kérdező! Igy probáld! :) sziasztok!

2015. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem igazán válaszoltál értelmesen azért ennél egy kicsit több érvet hoztam fel/több dolog hangzott, nem én vagyok főleg az aki személyeskedik. Arra válaszolj amiről szó van mert ebből a katyvaszból most sokat nem értettem(egyvalamit igen, egy alapból kinti kutyát nem tudsz bünteti "kirakással") és szerintem mások sem.


"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd."


Legfontosabb hogy nyugodj meg.

2015. jan. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

Nem neked szólt, hanem annak, aki szerint hülyeség a kirekesztés és a kutya nem gondolkodik el napokkal később, hogy miért volt rossz. Szakértő is azt állitja, hogy ez a legjobb megoldás!! Amugy az én kutyám benti, ezért mondtam azt h kiteszem) Kinti kutyára nyilván nem nézel rá pár napig csak eteted!


Amugy itt van még egy video egy másik szakembertől:


[link]



Remélem ugy hogy látjátok, hogy szakemberek is azt mondják amit irtam baromira leszégyellitek magatokat, mert igenis de...személyeskedtél és sértegettél ,mert nem értettem veled egyet, pedig baromira igazam van!

2015. jan. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
mellesleg aki ilyeneket ir: " boldogok az együgyűek, ggyőződve a saját marhaságairól,mellénnyel habzó szájjal osztja itt az igazságot, egyszerű emberpalánták" az személyeskedik és képzeld el nekem olyan a szemlyiségi tipusom, hogy ha valamihez értek és segiteni akarok tanácsokkal, erre ilyen jelzőket kapok, akkor felkapom a vizet és felbosszant az emberi butaság plusz amilyen az adjon isten...! főleg, ha a végére oda irod, hogy "felelősség mentesen" irom... hogy ne! de biztos a szakemberek is felelőtlenek, együgyüek és marhasaágokról beszélnek! ugye?
2015. jan. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Keress olyan videót is amiben a kaja féltős kutyákat próbálják tanítgatni.. ezt a kutya szerintem sem foglya összekötni. Azt mondod kirekeszted mert rossz volt csak etetés van. De nem pont azzal van a gond hogy nem csipi ha legyeskedsz a kajájánál? Gondolod hogy nem foglalkozol vele hétfőtől vasárnapig és köv hétfői etetésnél már nem fog morogni.. ne nevetess.. Mit csinálsz vele hogy leszokjon róla ha már berögzült ez a viselkedés, erre adj választ.
2015. jan. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

bocsi orsszat linkeltem be!


[link]

2015. jan. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Nem akart téged bántani senki, és ne haragudj ha megsértettelek elhiszem hogy segíteni akarsz, de nem a kérdésre válaszolsz és ezzel nem segítesz..megnéztem pár oldalt nem tudom ez neked mennyire megbízható de többnyire ilyen dolgokat írnak mint amiket mi is ajánlottunk erre a problémára.


[link]

2015. jan. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

én már leirtam h szerintem nem vagy "főnök" de neked ez derogál és egora veszed és nem tudod elfogadni. innentől kezdve nem tudok mit mondani! Lehet h sok mindent megtesz neked a kutya és engedelmeskedik és ez lapaján 100%-ig biztosra veszed h te vagy a főnök.. de ha egy dolog nem uyg csinál..akkor elhiheted ..nem te vagy :)

Nekem mind a 3 kutyám menhelyes, közös kenelbe volt mind 3 4-5 másik kutyával, szociálizálatlan volt mind 3, az egyik egy 30 négyzet méteres lakásban élt 30 másik kutyával, alig kaptak ételt...biztos h nem sokszor lakott jól, mielőtt hozzám került, még sem morog!


Nem megsértődni kell meg egora venni azt ha azt mondják nem vagy a kutyád főnöke, és sértegetni a másikat, hanem még inkább nevelni lenni!

2015. jan. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Ezzel az emberrel egyet értek főleg az utolsó mondatokra érdemes figyelni..de mi van ha amit mond minden úgy van..van tekintély de mégis morog és félti a kajáját pedig minden igaz amit az úr mond.. én megyek be előbb az ajtón én eszem először végrehajt mindent amit mondok le van szoktatva a felugrálásról..de akkor is. Nem azt mondom hogy meg merne harapni vagy nem tudom tőle elvenni. De attól még morog. Ezt ezzel nem fogod te kinevelni belőle..csak ha ami linket én küldtem leírják hogy kösön össze téged meg a kajáját pozítív dolgokkal hogy tudja hogy neki jó ha te ott vagy és akkor nem fog morogni.
2015. jan. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
ha nem sértegetsz akkor nem bántasz meg: amit linkeltem utolsó videó, amit szakember mond és nem egy zs kategoriás kutya isokal szakembere, az pont leirja h a tekintélyt kell növelni. ezzel miért nem a kérdésre válaszolok? de ki minek hisz ..én inkább neki, mint egy neten talált cikknek, amit kit tudja ki irt.
2015. jan. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!