Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyama...

Hogyan szoktassam le a kutyamat a morgásról, kaja közben?

Figyelt kérdés
Mindig amikor enni adok neki, es megsimogatom, elkezd morogni, es sunyin nezni. Ilyenkor el szoktam tole venni a kajat, de csak ugy tudom ha rákoppintok erosebben valamivel a fejere, mert akkor arrebb megy. Kulonben ha nem tennem, szerintem siman megharapna. Mar egy ideje csinalom de semmi. Egyebkent maskor, mas helyzetben sose morog ram.

2015. jan. 15. 18:16
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Nézd úgy gondolom mindketten elmondtuk amit akartunk k..aszott késő van én megyek aludni majd aki idetéved úgyis eldönti melyik megoldás tetszik neki..


Ez már csak egy kis poén :D


https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421782837&v=9ihXq_Wwi..

2015. jan. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

figyelj! tudom milyen ez! nekem az első kutyámnak szeparációs stressze volt. Megado fajta, 1x azt mondtam neki h nem ..akkor többet nem is probákozott azzal, amiről letilottam, elsőre be tudom hivni, kapun csak akkor megy ki ha megengedem. csunyán nézek rá már huzza össze magát, pedig sosem kapott ki. DEEEEE! midig sirt hisztizett vonyitott mikor elmentem otthonról. mindenki azt mondta, hoyg azért mert nem én vagyok a főnök hanem ő és aggodik értem. baromira nem akartam ezt elfogadni, mert hát minden ugy van amit én akarok. még csak kunyerálni sem kunyerálja az ételt. baromira nem akartam elfogadni azt h nem én vagyok a főnök és rosszul is esett és ideges is lette h mindenki ezt hajtogatja pedig fogalmuk sincs arról h mennyire szófogadó engedelmes a kutyám. aztán végső elkeseredésembe, elkezdtem csinálni napi szinten a falkavezér erősitő gyakrolatokat vele s 2 hónap után már nem sirt, nem vonyitott, nem votl hiszti, pedig előtte 1,5 évig nyomta.


Probáld ki akkor amit te találtál, hátha működik ...ha nem akkor meg probáld ki azt amit én javasoltam. szerintem. Kézből amuyg nem szoktad etetni? kis virsli karikák? Hutalom falat?

2015. jan. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

figyelj! tudom milyen ez! nekem az első kutyámnak szeparációs stressze volt. Megado fajta, 1x azt mondtam neki h nem ..akkor többet nem is probákozott azzal, amiről letilottam, elsőre be tudom hivni, kapun csak akkor megy ki ha megengedem. csunyán nézek rá már huzza össze magát, pedig sosem kapott ki. DEEEEE! midig sirt hisztizett vonyitott mikor elmentem otthonról. mindenki azt mondta, hoyg azért mert nem én vagyok a főnök hanem ő és aggodik értem. baromira nem akartam ezt elfogadni, mert hát minden ugy van amit én akarok. még csak kunyerálni sem kunyerálja az ételt. baromira nem akartam elfogadni azt h nem én vagyok a főnök és rosszul is esett és ideges is lette h mindenki ezt hajtogatja pedig fogalmuk sincs arról h mennyire szófogadó engedelmes a kutyám. aztán végső elkeseredésembe, elkezdtem csinálni napi szinten a falkavezér erősitő gyakrolatokat vele s 2 hónap után már nem sirt, nem vonyitott, nem votl hiszti, pedig előtte 1,5 évig nyomta.


Probáld ki akkor amit te találtál, hátha működik ...ha nem akkor meg probáld ki azt amit én javasoltam. szerintem. Kézből amuyg nem szoktad etetni? kis virsli karikák? jutalom falat?

2015. jan. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
*jutalom
2015. jan. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
2x küldte el. bocsi szar a net
2015. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Hibát hibára halmozol. Ha már letetted a kaját elé, ne b...tasd, ne nyúlj hozzá! Bekapcsol a zsákmányösztöne és nem tűr meg senkit maga körül. Ilyenkor potenciális ellenfél vagy, egy falkatag, aki a zsákmányára pályázik. Ha még el is veszed tőle a kaját, csak megerősíted ebben a "hitében" és nem leszoktatni fogod az agresszív viselkedéséről, hanem minden húzásoddal táplálod benne.
2015. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Úr isten, mennyi ostobaságot ír kedves 58 %-os barátunk. Kérdező, kérlek ne hallgass rá, a 35 %-os és a 79 % -os válaszoló írt értelmes gondolatokat, azokból érdemes kiindulni.

Valamelyik kérdéshez már leírtam hosszasan, hogy mi is valójában az a dominancia, és hogy a sok ostoba beveszi ezt a tévhitet, hogy a főnök bármikor elveheti a kaját, de én azt javaslom, olvass egy pár etológiai cikket, keress rá a claimed illetve unclaimed food fogalmára, illetve akumi is leírta valamelyik ezzel foglalkozó kérdéshez, hogy mit érdemes ilyenkor tenni, az ő válaszaiban megbízhatsz.

2015. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Az 58%-os ostobaságokat beszélő bronzkoszorús mesterkiképző kedves roppant tapasztalt barátom.
2015. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Nem rád értettem, hanem a másik 58 %-osra. A te véleményeddel egyetértek.
2015. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a 2.dik oldalon a 9%-os válaszoló is ő e de az sincs kizárva hogy bejelentkezett az 58-os profiljával is :)
2015. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!