Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék? L/17

Mit tehetnék? L/17

Figyelt kérdés
1 év múlva érettségizem, és küldöldi egyetemen fogok továbbtanulni. Viszont van 1 kutya és 2 macska, akiket magammal szeretnék vinni. Hogyan tudnám megoldani velük a kint lakhatást? Kollégiumba biztos nem engedik be őket, az albérletekbe sem, azok még drágák is. Itthon pedig nem hagyhatom őket, mert senki nem törődne velük, és azt ők se élnék túl éa én sem.

2015. jan. 26. 00:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ausztria vagy Németország.
2015. jan. 27. 15:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában nagyon jól kezelik a kutyás "dolgokat"!!! Szinte mindenhova be lehet vinni kutyát...Szerintem ha időben elkezdessz keresgélni, simán találsz olyan albérletet, ahova magaddal viheted őket!!! Sikerülni fog!!!
2015. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is ebben reménykedem, az az egyetlen probléma, hogy az albérletek jóval drágábbak mint a kollégiumok

és még az is hogy nem tudom hogybdogom megoldani a szállításukat

2015. jan. 28. 19:12
 14/16 A kérdező kommentje:
#fogom
2015. jan. 28. 19:12
 15/16 anonim válasza:
Szàllìtàsban tudok segíteni. Írj ha szüksèged van ebben segítsègre:)
2015. febr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ausztriában vigyázz, mert nem biztos ha albiba mész, hogy rögvest találsz olyat, ahová viheted. 4 éve élek kint, 8x költöztem a munkám miatt - két kutyám van. Eléggé bonyodalmas volt az albikeresés.
2015. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!