Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondtatok ilyesmit hogy...

Miért mondtatok ilyesmit hogy az ivartalanítás nincsen semmilyen veszélyes és a kutya észre sem veszi miért vertetek át?

Figyelt kérdés
Tegnap műtettem 8 hónapos kan kölykömet mert is azt mondtátok milyen jó dolog meg nem fáj a műtét észre sem vesz........ el altatta a doki (ugy ahogy) feltete az asztalra fogta a szikéjét megfogta a egyik herékét és vágott egyet (herébe is jócskán belevágott) it még csak kicsit próbált harapni még kába volt anyira hogy ne harapjon majd ugyan ez a másikkal majd megfogta kihúzta mind két herét a vezetékkkel és elvágta a vezetékeket ekot a kutya öszerándult ugy kellet lefogni mert marni akart. alig tudtuk lefogni. utána befujta véralvadásgátlóval letete kint a fűbe és adig pofozta és locsolta jeges vizzel még felébredt nagyából hazavitük már nem vérzik anyira de még mindig vétzett . és ti ezt nevezitk jó dolognak hát kívánom veletek is tegyék ezt !!!

2015. jan. 29. 09:44
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
73%

Már ne is haragudj, de ha láttad, hogy a kutya nem alszik még, és tényleg meg lett kezdve a műtét a te szemed láttára, amit hagytál, egyes egyedül te vagy a bűnös.

Azt sem hiszem, hogy az állítólag elaltatott kutya csak kábult lett volna, ilyen nincs. A kutyámat eddig a 10 év alatt kétszer kellett altatni műtét miatt és mind a két alkalommal pár perc után ki lett ütve az altatótól...

Egész biztos, hogy kamu a történet, ilyen nincs. Csak provokálsz itt mindenkit, hogy bizonyítsd, az ivartalanítás rossz, ami nem igaz...

2015. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy kamu, vannak dokik, akik beleszarnak a dologba, megcsinálják a munkát, a kutya végső soron egészségkárosodás nélkül túléli, a felesleges kínzás meg belefér neki spórolásból. Gondolom, leginkább nagyon vidéken, egy rendes nagyvárosban már azért ez nem menő.
2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
93%

Akkor is, hogy hagyhatja valaki, hogy a szeme láttára így megkínozzák a kutyáját?

Már az első jelnél fogtam volna a kutyámat és vittem volna haza, nem hogy még végignézzem, ahogy hentes módjára felvágják...

2015. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
92%

Ne minket hibáztass azért, mert egy olyan orvoshoz vitted, aki kontármunkát végez. Eleve úgy kell elaltatni az állatot, hogy elaludjon, ne legyen magánál. Ha nem jól altat, persze hogy felébred, menekülni akar, mert fáj neki! Jelentsd fel az orvost, ha valóban ezt tetted. Már ha egyáltalán orvoshoz vitted, nem egy lódoktorhoz.

A kívánságodra meg nem mondok semmit, magadat minősíted!

2015. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet normális állatorvos nem csinál, max. ha valami olyanhoz vitted, aki csak disznókat szokott herélni. Keress egy normális állatorvost, ahova ezután jársz majd a kutyáddal (felszerelt rendelő, gazda előzetes tájékoztatása minden beavatkozás előtt stb.) Normális esetben ez valóban egy rutin műtét, amit ALTATÁSBAN végeznek, a kutya semmit nem érez belőle. Ha már az első vágásnál látszott, hogy a kutya érez (próbál harapni), azonnal szólni kellett volna a "dokinak", hogy álljon le és altassa el normálisan a kutyát. Több kutyámat, macskámat műtötték már, de semmi fájdalmat nem éreztek a műtét alatt, nem voltak maguknál. Én feljelenteném állatkínzásért.
2015. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 Ügyet Lenke ***** válasza:
64%
itt megnézheted, hogy egy normális herélés hogyan folyik le...állatorvosi rendelőben, nem mészárszékben...
2015. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Ügyet Lenke ***** válasza:
67%
2015. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy már mást hibáztass! Akik ezt írták a gyakorira, hogy ivartalanítani kell (én nem írtam, mivel én nem vagyok híve a kutya ivartalanításának), nem úgy gondolták hogy egy hentesnél! Ez csak a Te hibád, Te döntötted el hogy ivartalaníttatni fogod, a Te hibád!
2015. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
82%
Hm ..tehát, ha jól értem, te gondoltál egyet és elvitted ivartalanítani a kutyádat csak azért, mert itt olvastál erről, és most másokra mutogatsz... Gratulálok...
2015. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem doki volt, hanem egy hentes.
2015. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!