Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondtatok ilyesmit hogy...

Miért mondtatok ilyesmit hogy az ivartalanítás nincsen semmilyen veszélyes és a kutya észre sem veszi miért vertetek át?

Figyelt kérdés
Tegnap műtettem 8 hónapos kan kölykömet mert is azt mondtátok milyen jó dolog meg nem fáj a műtét észre sem vesz........ el altatta a doki (ugy ahogy) feltete az asztalra fogta a szikéjét megfogta a egyik herékét és vágott egyet (herébe is jócskán belevágott) it még csak kicsit próbált harapni még kába volt anyira hogy ne harapjon majd ugyan ez a másikkal majd megfogta kihúzta mind két herét a vezetékkkel és elvágta a vezetékeket ekot a kutya öszerándult ugy kellet lefogni mert marni akart. alig tudtuk lefogni. utána befujta véralvadásgátlóval letete kint a fűbe és adig pofozta és locsolta jeges vizzel még felébredt nagyából hazavitük már nem vérzik anyira de még mindig vétzett . és ti ezt nevezitk jó dolognak hát kívánom veletek is tegyék ezt !!!

2015. jan. 29. 09:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Ez Karcagon történt a szécsényi sugárúton. és nem kamu! de mit tudok csinálni szerintetek? már sirtam és kiabáltam hogy fejezzék be de anyu kivitt nem tudtam semit csinálni csak néztem az ablakból utánna ( 9 éves)
2015. jan. 29. 11:06
 22/52 neige ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

1, Miféle gazdi vagy, ha nem a kutyád jóléte miatt ivartalaníttatod, hanem azért, mert "ti azt mondtátok, jó dolog". Nem mondja senki, hogy jó dolog. Az a jó dolog, ami utána történik, a körültekintő nevelés és fegyelmezés jegyében az ivartalanított állattal.

2, Ha beengedett a műtős szobába, statisztának, akkor már tisztában lehettél volna azzal, mekkora "állatbarát", hiszen a legnagyobb jóindulattal sem vagy steril, ha beesel az utcáról.

3, Az állatorvos kiválasztása a kutyus 8 hetes kora után rögtön vagy még azelőtt ajánlott.Gondolom, mennyire jó fej lehetett eddig is a doki.

4, Senki nem mondta neked itt a gyakorin, hogy hozzá vidd a kutyádat.Ha ott képtelen voltál kinyitni a szádat, akkor nem értem, itt miért utálkozol.Saját felelősségedre szenvedett az állat.

2015. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

9 éves vagy? És bent voltál a műtőben?

Egyre hihetetlenebb ez a sztori, ne haragudj.

2015. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"herébe is jócskán belevágott"


Ilyet egy 9 éves nem ír. Mégis csak kamu.

2015. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

9 éves gyerek nem így fogalmaz... Ha 9 éves létedre, tényleg anyád kiküldött a műtő elé, hogy az ablakon keresztül nézd tovább, akkor hogy tudtátok együtt lefogni a kutyát, ahogy a kérdésedben szerepel?

Beteg állat vagy, ha ilyen dolgok egyáltalán az eszedbe jutnak.

2015. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
ez valós megtörtént dolog! ha nem hiszitek el beszéljetek a dokival hogy ivartalanít elkérem a telefonszámát anyutól!
2015. jan. 29. 11:22
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Egy 9 éves azt sem tudja, h mi az az ivartalanítás. A heréről, a véralvadásgátlóról és a többiről nem is beszélve. Én ivartalanítás-párti vagyok, de egy kontárhoz nem vinnék se állatot, se embert. Ezt az állat"orvost" Ti választottátok, egyedül a ti hibátok ami történt. Beengedni bárkit a rendelőbe? Sterilitás hol van? Mit kerestél te ott állítólagos 9 évesen, statiszta voltál? Szép... Nem hinném, hogy a harmadik világon kívül ilyen bárhol előfordul a 21.században, disznó/lóherélésen esetleg, de az is vidéken. Node kutyán?
2015. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Befújta véralvadásgátlóval?? :D


Érdekes, hogy először úgy kellett lefogni a kutyát, annyira ébren volt, aztán meg úgy kell felpofozni, meg jeges vízzel leönteni (?!?!?) hogy nagyjából felébredjen...jaaaj kislány, majdnem elhittük, de mégsem!

2015. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Melyik volt az a kérdésed, ami ehhez a kérdésedhez kapcsolódik?
2015. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, az meg a másik... Ha egyszer éber volt az állítólagosan elaltatott kutya, akkor miért kellett jeges vízzel ébresztgetni???
2015. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!