Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondtatok ilyesmit hogy...

Miért mondtatok ilyesmit hogy az ivartalanítás nincsen semmilyen veszélyes és a kutya észre sem veszi miért vertetek át?

Figyelt kérdés
Tegnap műtettem 8 hónapos kan kölykömet mert is azt mondtátok milyen jó dolog meg nem fáj a műtét észre sem vesz........ el altatta a doki (ugy ahogy) feltete az asztalra fogta a szikéjét megfogta a egyik herékét és vágott egyet (herébe is jócskán belevágott) it még csak kicsit próbált harapni még kába volt anyira hogy ne harapjon majd ugyan ez a másikkal majd megfogta kihúzta mind két herét a vezetékkkel és elvágta a vezetékeket ekot a kutya öszerándult ugy kellet lefogni mert marni akart. alig tudtuk lefogni. utána befujta véralvadásgátlóval letete kint a fűbe és adig pofozta és locsolta jeges vizzel még felébredt nagyából hazavitük már nem vérzik anyira de még mindig vétzett . és ti ezt nevezitk jó dolognak hát kívánom veletek is tegyék ezt !!!

2015. jan. 29. 09:44
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi! Én is ezt írtam. Örülök h másnak is feltűnt!

Kérdező! Egyébként meg vidéken sem 3 hanem 10-20-30 ezekért ivartalanítják a kutyákat.

2015. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Làtom régi kérdés,de muszàj hozzàszóljak. Fejér megyében lakom.

Itt a kan kutyákat,és kandúr macskàkat sokszor a tulaj házában,asztalán ivartalanítjàk. Soha,egyetlen ismerős sem kapott sem leletet,sem semmit,és valóban, 3-5ezer ft.

Egyetlen szukàt ivartalaníttattam itt,a műtét vége felé felkelt,és ha nem verem ki a hisztit,akkor az orvos úgy fejezte volna be,mondvàn ennyit kibír.

Azóta 150km-re jàrunk orvoshoz...

2016. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!