Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett ilyen agresszív a...

Miért lett ilyen agresszív a 3 hónapos kölyök kutyám?

Figyelt kérdés
ma reggel el akarta venni a testvére szájából az ételt, aki nem adta oda, ezért neki támadt, de úgy, hogy alig lehetett leszedni róla. már egy hete volt egy ilyen eset, de akkor megbékéltem. ma viszont nem. reggeltől külön vannak zárva, hiába próbáltam őket békíteni, nem lehet, rögtön esne neki a testvérének, és mintha meg akarná ölni. mitől lehet ez? és mit tegyek?
2015. jan. 30. 15:10
 1/9 A kérdező kommentje:
szuka kiskutya támadja a kant
2015. jan. 30. 15:17
 2/9 sippara ***** válasza:
100%
Három hónapos, ha olyat csinál, amit nem kéne, egyszerűen nem hagyod neki. Rászólsz, elvonod a figyelmét.
2015. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mr.darius ***** válasza:
8%
szia;a kutyus akit támad és a testvére, beteg/fertőző betegsége van,amit az egészséges kutyus érez,ő a fennmaradási ösztöne támogatja,ami náluk a legerősebb!!! mihamarabb vidd orvoshoz,aztán írj!
2015. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az előző jól mondja. Még most tanítsd meg neki, mert mikor nagyobb lesz, akkor nekedis neked támad.
2015. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szabad hagyni,de se a víz, se a szó, semmilyen módszer nem ér nála egy fabatkát sem. nagyon kétségbe estem, egyik percebn még nyugodtan aludtak, most meg...
2015. jan. 30. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet hogy ideggyenge a kutyus?
2015. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem hallottam még olyant ,hogy 3 hónapos kölyök kutyát ölne!Ő egy dominás egyed,amit ebben a korban lehet ,és kell is kezelni.Ne zárd kölön,azzal csak azt erősited benne azt a tényt hogy ő a legyőzhetetlen!Vidd idősebb kutyák közzé,ott hamar megtanulja hol is a hellye!Ezzel nem azt akarom érzékeltetni ,hogy agressziv kutyák majd jól megnevelik hanem minden kölyöknek szüksége van a falkába való eggyüttélés lépéseire!
2015. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bollocks ***** válasza:
45%
Ideggyenge kutyát szaporítottál. Szopás.
2015. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizony , ebben a korban bizonyos fajtáknál már nem csak az aranyos játék megy némely fajtáknál a testvérek között, hanem komoly dominancia harc.

Nem elzárni kell, hanem letiltani a verekedésről.

2015. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!