Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyakorlati kérdés: Kizárást...

Gyakorlati kérdés: Kizárást ilyen esetben hogyan?

Figyelt kérdés

A kutyámnak múlt héten műtötték a lábát, így egy hétig kispályás volt, főleg bent, kevés mozgás, sok gyógyszer, ma viszont vendégeim voltak és az egyik gyerek mire észrevettem leszedte a kötést és kiengedte a kutyát az udvarra( "a kutyának az udvaron a helye"), az meg feltúrta a sziklakertet.

Tudja, hogy nem szabad, azt is, hogy rosszat csinált, ráadásul hót sár lett az egész seb. Annyira felidegesítettem magam, hogy leordítottam a fejét és azóta tudomást sem veszek róla, most viszont jön a vacsora, amikor pedig az a szokás, hogy gyakorlatozok vele és csak parancsra ehet.

Ha nem adom ki neki a parancsot, egész éjszaka ottfogja nézni a kaját, ha kiadom, vége a haragnak?



2015. febr. 1. 17:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bántani nem igazán szoktam, maximum megrángatom. A verekedésre elég érzékeny, kölyökként ha kapott néha 1-1 taslit eléggé zokon vette, képes volt látványosan félni tőlem. Úgyhogy marad az, hogy leordítom és szidom az összes le és felmenő rokonságát vagy megcincálom...olyan durva főbűnöket meg már nem csiná, hogy pl. elmenjen zsákmányozni vadakra vagy kisállatokra, vagy megtagadja a behívást. Néha eljátssza a süketet vagy kap egy fényt és otthagy a pályánmert a fejében pillangók röpködnek és azokat kergeti, de már azt is hátha kinövi lassan.
2015. febr. 1. 19:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Szegény dobi :((
2015. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!