Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya...

Szerintetek milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
Közép vagy annál nagyobb,de nem óriási méretű kutyára gondoltam,rövid szőrrel.Egy 60nm -es panelbe lenne (ha lehet a ne írjatok negatív választ), reggel 5-kor tudnám fél órát sétáltatni,aztán 14-15 órakor 2 órát és 17 órakor pedig 1 órát tudnám sétáltatni max.Valami nyugodtabb kisebb mozgásigényű kutyára gondoltam.Első saját kutya lenne,de kertes házban már volt egy Bullmasztiffunk,egy Basset Houndunk és négy Magyar Drótos Vizslánk.Kutyára 90-től 120 ezerig tudnák pénzt szánni (persze ezt csak magára a kutyára értem,nem a felszereléssel együtt).Előre is köszönöm a válaszokat! 14/F

2015. febr. 23. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne szívem lakásban kutyát tartani. Mi van, ha nem lesz "olyan jó fej". Ha szétrágja a telefonodat, kedvenc cipődet, kiszakítja a kedvenc nadrágodat, akkor is fogod annyira szeretni, hogy felkelj miatta reggel 5-kor?
2015. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elég lenne a napi 3-3,5 óra, ha annak legalább egy része intenzív mozgással, agyi és fizikai fárasztással jár. Napi legalább 3 séta javasolt, mondjuk 20 perc-fél óra reggel, egy délután és egy este. A délutáni lehetne egy hosszabb, szabadon mozgós, tanítós, kutyákkal bandázós.

Így igen, elég lenne. Lényeg, hogy jól elfáradjon a kutya minden nap, akkor kevesebb az esélye, hogy a lakásban rongálni fog a felesleges energiái miatt.

2015. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam utolsó és az utolsó előttinek,hogy ezért kell jól megnevelni.
2015. febr. 24. 14:53
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a Labradornak vagy a Boxernek nagyobb a mozgásigénye?
2015. febr. 24. 19:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Vizsla, Golden Retriever, Dalmata, azért mertem írni mert ugyan van mozgás igényük de a boxernek is van rendesen. Uszkár esetleg. De menhelyért piros pont!
2015. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!