Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebbarát cukrászda? Vélemények?...

Ebbarát cukrászda? Vélemények? Esetleg járt már ott valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 14. 18:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
2%
Nekem felfordul a belem a sok divatbol kutyat tartok celebtol.Be nem tennem a labam egy ilyen helyre!Inkabb nagyokat setalunk a pataknal es szaladgalunk az erdoben.Egy tobbszoros kuvaszos gazdi.
2010. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%

Igen, igen, igen.

Most már elárulod, hogy mit szeretnél tudni?

2010. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem rossz ötlet:)
2010. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó ötlet! Például ha nyáron séta közben szeretnék megenni egy fagyit, akkor nem kell kikötnöm a kutyámat, amíg megveszem. Nem kell otthon hagynom, ha szeretnék cukrászdába menni. Még nem voltam ott, de el fogok menni, mert támogatni kell az ilyen kezdeményezéseket.
2010. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ebből fog tovább gazdagodni...
2010. febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
szuper ötlet, amúgy meg igaza van az Anitának ez BÁRHOL nyugaton nem kérdés, külföldön az szokott kiírva lenni, hogy hová NEM mehet a kutya, mert alapból az a természetes, hogy ha a gazdi bemegy, akkor a kutya is megy vele. Én is a kutyával járok mindenhová, mert igenis jó dolog, ha meg akarok inni egy kávét séta közben, akkor nem kell a kutya vagy a kávé közül választanom. Ez így normális, szerintem. És nem csak ölebeket visznek ilyen helyre, menjetek el Ausztriába kirándulni, németjuhászok, labradorok mind ott ülnek az étteremben a gazdi mellett, mert természetes ott, hogy túráztok a kutyával, utána betértek egy étterembe ebédelni, aztán mentek tovább.
2010. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen...

Szomoru, hogy Magyarorszagon ez ekkora ujdonsag. Tenyleg termeszetes dolognak kene lenni, hogy a jolnevelt kutya a gazdaja mellett foglal helyet, nem pedig egy poznahoz kikotve.

Es az is szomoru, hogy sok olyan gazda van, akik nem tudjak, hogyan lehet a kutyat jomodorra tanitani.

Remelem, ez a kezdemenyezes mindenhol elterjed majd.

Persze a masik oldalon, gondolom ott vannak az allatokra allergias emberek. Szoval a kettot valahogy ossze kene hangolni.

2010. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Az elso valaszolonak egy kicsit furcsa a gondolkozasa. Az, hogy valaki cukraszdaba, vagy kavezoba jar a barataival, vagy esetleg gyakran etteremben eszik es a kutyajat is szeretne vinni, nem jelenti azt, hogy ok nem jarnak nagyokat kirandulni. Sot, meg egy agilitizo gazdi is betevedhet egy kavezoba meginni egy tejturmixot...

Lehet, hogy ezzel ujat mondtam :)

2010. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

13.09-nek az allergiáról: épp ezért jó tudni, hogy melyik helyre mehetnek be, és hová nem. Aki allergiás, az nem megy oda. (Sajnos) még a nem-kutyás helyek vannak többségében, így annak, aki allergiás, van miből válogatnia.

Amúgy pl. nézzétek meg ezt: www.landal.nl

Mi ezekbe a vakáció parkokba szoktunk járni nyaralni, több országban van ilyen. Minden házba bemehet a kutya is, kivéve pár házat, amik direkt az allergiásoknak vannak fenntartva, azokat nem bérelheti ki kutyás. Amúgy ezek a nyaralóházak sokkal csillogó-villogóbbak, mint nagyon sok magyar dárga sokcsillagos szálláshely. Kár, hogy Magyarországon nincs ilyen.

2010. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszik ez az ötlet, sokat ingázom Párizs-Budapest között, és ott például egy boxere van a családomnak, vele járunk még bevásárolni is, ott a butikokba, áruházakba nem csak táskában, ölebeket engednek be, hanem minden jól nevelt ebet. Itthon egy kistestű keverékem van, ölbe kutya kistáskával és eddig még csak 1 étterembe engedtek be vele(Vapiano). Néha még a kerthelyiségekbe is cirkuszolnak és valóban boszantó ha pl. kirándulni megyünk, vagy vendégségbe kutyával és megállnánk valahol inni eggyet, kint kell hagyni a kutyát amit nem is nagyon merek hisz mivel ilyen kicsi ellophatják...

Cukrászdából jó sok van Magyarországon, aki nem kedveli a kutyákat mehet máshova, és ez a hely sem arról szól hogy 40 ember 40 kuyával üldögél, hanem egy hely ahova a kutyát IS beengedik. Ahol nem balhézhat a szomszéd asztalnál üldögélő néni hogy jaj de büdös ez a kutya, jaj megfog harapni, jaj ide fog csinálni...

Anitát őszintén szólva nem nagyon kedvelem, én személyesen is ismerem őt, nem igazán jövünk ki jól, de az tény hogy szereti a kutyákat és jó gazdi, ez a cukrászda végre egy értelmes jó ötlet volt tőle.

Viszont mindenhol csak az van írva hogy Újbudán van, tudja esetleg valaki a pontos címet?

2010. febr. 15. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!