Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebbarát cukrászda? Vélemények?...

Ebbarát cukrászda? Vélemények? Esetleg járt már ott valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 14. 18:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
látod, ez a különbség. te nem igényled, és ugye szervezett túrára mentek (amúgy a vizslások meg a mixx-esek mennek sok kutyával szervezett túrára is, ahol esznek, de ez csak zárójeles. Nyilván ti magatok eldöntitek, hogy milyen kutyák vannak veletek, mennyire vannak felspanolva, stb. Mi kimegyünk az erdőbe, és amikor utána visszatérünk a faluba, beülünk egy étterembe, kocsmába, hol mi van, jólesik meginni egy sört vagy egy kólát, esetleg enni valamit. A kutyák, meg mivel kifáradtak (és ketten vannak csak) elnyúlnak az asztal alatt, és alszanak, amíg mi eszünk. Amúgy eddig tényleg mindenhol találtunk ilyen helyet, ha nem az első, de a második helyre beengedtek (a terasznál tovább azért nem megyünk, mert én is kint szeretek üldögélni) - a lényeg, hogy legyen lehetőség, és persze mindenki döntse el, hogy a saját kutyája alkalmas-e egy ilyen túrára, vagy sem.
2010. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

na, szóval ez volt a lényeg .. mindenkinek mások az igényei :D ... mondjuk én kutya nélkül sem igénylem annyira az éttermet, jobban szeretem az otthonit

szerintem a teraszra meg mindenhol beengednek, hacsak nem extra bunkók ... eddig sehol nem volt ebből gond .. itt a balatonparton se

egyébként mixxx-es vagyok :)

2010. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
mindig a ti honlapotokról nézem ki, hogy hová menjünk kirándulni ;)
2010. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

egyszer jöhetsz velünk is ;)

nem kell mind3 napra, lehet csak a szombati túrára is

2010. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!