Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebbarát cukrászda? Vélemények?...

Ebbarát cukrászda? Vélemények? Esetleg járt már ott valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 14. 18:23
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj félre értettél, 12:01-es válaszára utaltam : "mert nyilván nem fogom húzogatni magammal mindenféle üzletekben, míg ruhákat próbálok, manikűröztetek, vagy arcmasszírozáson vagyok például", természetesen nem a sima sétákra gondoltam, (városi kutya is lehet ugyanolyan boldog mint egy kerti kutya, sőt...) hanem arra hogy butikokba, bevásárlóközpontokba rángatni a kutyát, pl. az ilyen kis táskába nyomot divat kutyusokat hurcolni órákon át a nyüzsis boltokba...
2010. febr. 17. 17:57
 22/34 anonim ***** válasza:
ja, akkor az más :) úgy szerintem sincs értelme. de egy újságoshoz, vagy egy fagyizóba jó bemenni. vagy mondjuk egy fél literes kóláért a kisboltba, ha séta közben eszembe jut, vagy egy kiló kenyérért szintén a kisboltba... az ember bemegy, 2 perc, kijön, és eszébe sincs ott leülni, vagy vásárolgatni, csak megvesz valamit. Én mondjuk soha nem kötném ki a kutyát a bolt előtt, több okból, viszont sokkal kényelmesebb lenne összekötni a "leugrom egy pohár tejfölért" sétát a kutyasétáltatással néha.
2010. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom mit gondoljak.A cukrászda még csak-csak belefér,de étterem.. előszöris étterembe nem kutyával megyek,másrészt az étteremben szeretek kaja után még inni egy pohár vörösbort,enni egy desszertet,beszélgetni.. a kutya egyrészt halálra unja magát addig,másérzst meg én nem vagyok a teljes streil életmód hive,de azért egy kutyának hullik a szőre,és nagyon nem őrülnék ha a kajámban kutyaszőr lenne. Valójában tényleg azt nem értem,hogy mért kell kutyával menni ilyen helyre,én ha kiviszem a kutyát akkor vele foglalkozok nem sütizek,elmegyek vele sétálni,tanitom,játszok vele..ha meg sütizni meg pletykálni akarok,vagy vacsorázni akkor nem viszem a kutyámat,nem vagyok vele összenőve.
2010. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ja viszont a boltos ötletet támogatom,de pl itt felénk a legtöbb helyre be lehet vinni a boltba a kutyát amig vásárolok (kisboltok), persze pórázon. Viszont ha plázázni mennék (ami egyébként nem szokásom),akkor otthon hagyom a kutyát egy fél napra,nem lesz semmi baja hidd el ha nem rángatod magaddal a tömegben,vagy nem hurcolászod a hónod alatt..nincsen cukorból az a kutya hogy néhány orát ne birjon ki nélküled.
2010. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
9%
Felgyújtom az egészet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
nem vagy te elmebeteg egy kicsit?
2010. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
21.40-nek: És akkor te mit szoktál mondjuk csinálni, ha elmész a Bakonyba kirándulni a kutyáddal, és mondjuk amúgy az ország másik végében laktok... egész napos a program, séta, túra, de te is nyilván megéhezel, leülnél egy székre, innál egy forralt bort, ennél egy szendvicset... ha nem utcára nyíló ablaka van a büfének, akkor muszáj bemenned... vagy nem eszel, nem iszol te sem egész nap, ha túrázol a kutyával? Vagy nem jártok messzebbre túrázni a kutyával?
2010. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
nem tudom, vagy én turázom rossz helyen vagy tényleg nem értem, de soha nem találok az erdőbe egy nyüves éttermet se ... magyarázza már el valaki :D
2010. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk a turistaút Bakonybélről indul... akkor nem egy faluból indulsz? Vagy hogy mentek, bemész az erdő közepére kocsival, és ott szálltok ki az autóból? Mert mi mindig egy faluban rakjuk le a kocsit, jó esetben parkolóban, és onnan sétálunk ki az erdőbe :) Nem tudom, más hogy csinálja. Ha elmész mondjuk Lillafüredre, vagy a Szalajka-völgybe, ott is rendes, turisták által látogatott helyről, néha zsúfolt parkolóból indulsz.
2010. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szalajkavölgyben nem járunk ... innek laza 400 km.

Bakony, Vértes ... általában szervezett túrákra megyünk: faluból gyorsan ki (mert az egész falusi kutya-had tutul és acsarog), 15-20 km az erdőben, aztán faluba szintén gyorsan vissza, ha van a túrán zsíroskenyér akkor a kutyákkal megosztozunk pár darabon, aztán írány haza :D.

Mondjuk egy jó kis őszi túra után, a nyakig érő latyakba, nem tudom mit szólnának egy étterembe ha bevonulnánk, 5-6 kutyával :D

2010. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!