Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy napja megharapta a lábamat...

Egy napja megharapta a lábamat egy kutya. A ggazdija szerint be volt oltva, ennek ellenére az igen fejlett hippochondriámnak köszönhetően nagyon ráparázok a dologra. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A nadrág nem szakadt ki, de eléggé megdagadt a seb, a foga nyoma is megmaradt, és elég masszívan lüktet.
2010. febr. 14. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látott? A gazdától kérd el a az oltási könyvet, ne csak bemondásra hidd el!
2010. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
orvos!tetanusz!oltási könyv!!!!
2010. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
holnap tuti elmegyek orvoshoz. a gond inkább az, hogy az oltási könyvért jelenleg több 100 kilométert kéne megtennem, mert kirándulás közben szereztem....
2010. febr. 14. 21:30
 4/19 A kérdező kommentje:
hát én nem kaptam fel a vizet annyira... szerintetek várjak holnapig, vagy menjek még ma el?
2010. febr. 14. 21:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
21:32 És még büszke is vagy erre?:( Milyen kutya volt, csivava esetleg palotapincsi?
2010. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
21:30 tény, hogy nem volt épp konstruktív, de segítsetek inkább ide :)... bemenjek még ma este, vagy várjak?
2010. febr. 14. 21:45
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Velem is történt ugyanez, nagyjából a sérülés is hasonló. A harapás pillanatában semmit se éreztem, de aztán vérzett és elkezdett fájni. Nem fájt olyan borzasztóan, de alig bírtam hazamenni. Aztán érzékeny maradt még jó pár napig. Utána már szinte megszűnt minden, majd pár hétre még visszajött ez az érzékenység, úgy éreztem, hogy húzódik, különösen ha lépcsőre mentem, az volt rossz. Nem voltam orvosnál, nem kezeltem sehogy, de végül magától tökéletesen gyógyult. Nem lett semmi maradandó. következménye.
2010. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
73%
ma!!!! Mert ha meg komoly fertőzést kapsz el, v valamit, akkor később meg megbánnád... Szóval most menj el orvoshoz!!!
2010. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
oké, insulok is...köszönöm a túlnyomórészt hasznélható válaszokat :)
2010. febr. 14. 21:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem egy kóbor kutya harapott meg nem hinném hogy bármi bajod lehet. Engem szinte minden nap megrágnak a menhelyi kutyák... orvoshoz nem járok és mégis élek még. Nem kell parázni.
2010. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!