Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy havagnese...

Mennyibe kerül egy havagnese tenyésztőnél?

Figyelt kérdés
Én a start laptól vettem 35.000- ért és érdekelne, hogy egy tenyésztőnél mennyi

2015. ápr. 9. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
99%,hogy átbaxtak! Voltál már vele dokinál? TÚÚÚÚúúlll ocso.
2015. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok a keverékedhez! Tenyésztőnél jóval drágább, kb négyszerese a általad vásárolt kutyának!
2015. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Fajtatiszta kutya 100 ezer Ft-tól kezdődik. A tiéd nem az.
2015. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az olcsó kutya általában nagyon sokba kerül:


[link]


[link]

2015. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Majd később fog kiderülni hogy mi lesz belőle.


Amikor elkezd nőni és 4 hónaposan már nagyobb lesz mint egy felnőtt havanese, akkor majd ájössz, hogy lehet hogy ez tényleg egy keverék. Aztán elkezd megnyúlni az arca és másképp fog kinézni mint most, de azért biztosan fog hasonlítani a gyerekkori énjére is. Tehát ha a pici most tetszik neked, akkor szerintem nagyban is fog tetszeni az eb. A keveréket is lehet szeretni azért.


Tenyésztőnél szerintem 100-150 ezer Ft alatt nincs, de az garantáltan kis méretű maradt volna, ha ott vettél volna.

2015. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként meg HAVANESE
2015. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy havanese. Köszönöm a válaszokat. 2 hét múlva megyünk érte és ott majd meglátjuk,hogy faj tiszta e, mert megmutatják a anyját és az apját. És küldtek róla képeket is.
2015. ápr. 10. 14:29
 8/14 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk
2015. ápr. 10. 14:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Fajtisztának fajtiszta lesz, inkább a fajtatisztaság miatt aggódj! Át fognak vágni! Egy keveréket akarnak eladni neked törzskönyv nélkül, lehet hogy féregtelenítés és oltások meg chip nélkül! Mennyi idős a kutya?
2015. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy fajtatiszta-e, az csak a törzskönyvből derül ki.

Mutatnak neked 2 kutyát, hogy ő az anya és apa. Ezt mondják. És mi a garancia rá, hogy valóban?

Különben sem attól fajtatiszta egy kutya, hogy "úgy néz ki". Hanem az igazolt származástól.

2015. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!