Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassan elérem az álom súlyom,...

Lassan elérem az álom súlyom, de ma elég sokat ettem, holnaptól újra diétázok. Nagy gond h ma többet ettem? :SSS

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nagy
2011. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ja , semmi értelme nincs ... eléred a súlyod, örülsz, szép lassan megint elkezdesz enni és visszahízod...

sportolnál inkább^^.... ugrálókötél csodákra képes!

2011. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Fuj de sok itt a gusztustalan és rossz szándékú agresszív kiéhezett ember ...pfö...szánalmasak vagytok! inkább fogyózzatok normálisan és akkor nem lesztek irigyek hogy valakinek sikerült!


Kérdező: csak annyi hogy nem baj,egyáltalán!

2011. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
annyira tudtam h valami sántit...:) mert már máshol is irták h ilyen napokat néha lehet tartani főleg ha már a vége fele járok. Köszönöm utolsó az ŐSZINTE válaszod! ((:
2011. aug. 27. 19:21
 5/21 anonim ***** válasza:

a többi válaszoló nem irigy, hanem azt hiszik,hogy a kérdező koplalással érte el a jelenlegi súlyát (amit nem tudom, miből szűrtek le), és emiatt gúnyolódnak.


kérdező: mennyit ettél ma? :) kétszer-háromszor annyit, mint ahogy a diétád mondja, vagy csak pl. egy szelet hússal többet... vagy csak sok szénhidrátot ettél? becsúszott egy-két süti, vagy mire gondolsz? csak mert lehet bűnözni, simán. de ha egyszer bűnözöl, máskor is megteszed, és akkor már nem mindegy, hogy mivel és mennyit (:

2011. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát csak annyival hogy ma vacsoráztam vagyis!! mindig vacsizok csak ma rizs meg krumpli volt vacsira és ettem belőle...:/ meg volt hús is.
2011. aug. 27. 19:38
 7/21 anonim ***** válasza:
Magasságok, súlyod?
2011. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
156cm 51.6 kg
2011. aug. 27. 19:46
 9/21 anonim ***** válasza:
2 kg-nál többet ne akarj fogyni, az bőven jó lesz.
2011. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De akkor most elcsesztem ezzel hogy többet ettem? :S :'(
2011. aug. 27. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!