Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem egy kutyát kb....

Most vettem egy kutyát kb. egy hónapos és néha szokott reszketni, ez mitől van, vagy beteg, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem szaporítótól kell vásárolni és akkor nem lesz ilyen gondod,sőt még a gatyádat sem fogod állatorvosra költeni.
2015. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 horex ***** válasza:

Német dogocskám volt. Nem tudom mennyi idős volt mikor kaptam, mert Romániábol "csempészték" be, de az orrnyerge sem volt "kialakúlva" még

Egész életében voltak időszakok amikor csak feküdt és remegett. Másik baja, volt hogy 3 hétig nem evett semmit csak ivott, de emellett ugrált vidám volt

Rászántam a pénzt, orvos mégsem tudott mit mondani


Később ez volt az oka hogy meghalt, mert a gyomorcsavarodás tüneteit annak az idegi remegésnek, bágyadtságnak véltem :(


Mindegy is. Kutyát vettél, első legyen hogy megmutatod orvosnak, amúgy is féregirtás, csip meg oltások kellenek majd. Oltás nélküli kiskutyát más kutyákkal sem szabad összeereszteni.

2015. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Minden kép vidd el orvoshoz. Próbáld meg betakargatni és adj neki tejet rosszat nem teszel vele.:)
2015. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!