Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz erről? Neked is...

Mit gondolsz erről? Neked is lelkiismeret furdalásod lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel: van egy kutyád (nagytestü) akit kint tartasz. Veszel egy szobakutyát. Nem éreznéd magad rosszul,hogy az egyik bent van a melegben a másik pedig kint? Én valahogy nem érezném jól magam.. és ti,hogy vagytok ezzel?
2010. febr. 22. 16:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Figyeljetek a kutyáknál eleve nincs egyenlőség, ha hahóó rangsorban élnek! Ezért nem is létezhet náluk kivételezés! Hiszen eleve nem ugyanannyi jár nekik. Miért hiszitek hogy kint lenne egy kutyának az kínzás!?
2010. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
16:50 nem értesz hozzá. ezzel vigyázni kell mert sok kutya nagyon érzékeny az ilyesmire.
2010. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Az enyémek meg IMÁDNAK kint lenni biztos utálnak engem és mutáns kutyák! Biztos azért utálnak mert kutyaiskolába viszem őket meg terelni és azért nem akarnak mindig bent lenni -.-" Na nehogy már ennyi túlérzékenyek és szűklátókörűek legyetek....
2010. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, egy kutyás melett nőttem fel és 10 éve kutyázom én is. Elnézést hogy nem értek hozzá. Az a kutya érzékeny akinek nem te vagy a főnöke 100%-ban. Vagy abban az esetben ha nem a rangsorban legfeljebb levő kutyát engeded be, de érdekes nálunk még ezzel sincs baj, mert a másik tudja hogy ez nem jelent semmit én pedig felettük állok. Úgyhogy gondolkozz mielőtt valakit nem hozzáértőnek titulálsz.
2010. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is lelkifurkám lenne.
2010. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
16:55 jaaaj már 10 éve kutyázok most essek hasra vagy mi?:D van egy pár ember aki egész életében nem tudta megtanulni a szakmáját rendesen szóval ez valamit is számít hogy te itt mióta kutyázol??:D nekem is legaélább 15-20 éve folyamatosan vannak kutyáim, és az átélt tapasztalataimat osztom meg. érző lények és láttam már depressziós kutyát ilyen vagy hasonló dolog miatt
2010. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érző lények, de elsősorban rangsorban élő lények. Ha egy kutya depressziós akkor a gazdája rosszul csinál valamit és nem azzal van baj ha "kivételezik" csupáncsak az az a pont ahol kijön hogy a gazda elrontott valamit!!
2010. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Akiteki ***** válasza:
Nem csak Te éreznéd rosszul magad, de a nagy folyamatosan féltékeny lenne a kicsire, aminek előbb-utóbb bunyó a vége.
2010. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17:15 szóval ha te depresszió vagy akkor anyád elrontott valamit? :D
2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

én nem. Van 2 kinti kutyánk, soha nem laktak bent, nem is akarnak(viharban volt h behoztuk, de ki akartak menni, melegük volt). Bentre viszont csak pici kutyát engednék, ha vennék a kintiek simán elfogadnák h a kicsi bent lakik. A macskát is nap mint nap látják ahogy ki-be járkál.

Ők így szokták meg és tapasztaltam a fent írt esetben h ha választhatnának se jönnének be, szeretik az udvart, ott van dolguk.

2010. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!