Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam meg a kutyámat,...

Hogy tanitsam meg a kutyámat, hogy a bicikli mellett szépen fusson?

Figyelt kérdés
félős kutya, fél a biciklitől, de mivel nagyon gyors, mint egy agár, és hiperaktiv ezért szeretném valamivel lefoglalni. A rendszeres délutáni biciklizés nekem is jót tenne, csak hát ha biciklizünk (eddig egyszer próbáltam vele) néha megáll szagolgatni a bokrokat vagy ha más kutyát meglátm, és ha megrát, akkor leeshetek a bicajjal.Hogy tanitsam meg?
2010. márc. 1. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Városon/falun kivül egy erdei úton.mint rájön hogy nem állsz meg futni fog melletted.Nemsokára a pórázt akar a szájában is foglya vinni utánad.Vizslám van
2010. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Majom...:@

Kreszben is benne van.. NEM LEHET büntetnek érte...

Mi a franc bajod van kutyát+ biciglit na neneked is valami bajodvan... járjá gyalog vagy kocsival....

12/F

Isten barma..



Remélem valami állatvédő leállít.. -.-

2010. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A kutyáknak a sétában pont az az élvezet, hogy mindent megszagolgatnak, üdvözlik a kerítések mögött lévő kutyákat, a saját tempójukban szaladgálhatnak stb.. A helyedben nem akarnám összekötni az én sportolásomat a blöki sétájával. Sétálj vele egy nagyot, vidd el olyan helyre, ahol szabadon tudod engedni futkározni, aztán menj haza, hagyd otthon a kutyát, és utána vedd elő a biciklidet. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2010. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

12/F te totál hülye vagy xD


Amúgy először csak told a biciklit és sétálj vele, aztán fokozatosan gyorsítsd a tempót! Majd ülj fel és először lassan menjetek majd gyorsan stb. Mindig dicsérd meg ha csak szépen jön, ha csak magabiztosan közelít a bicikli felé! Ha majd rákap az ízére nagyon fogja szeretni! :)

2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

MÉRT NE LEHETNE BICIKLIVEL KUTYÁT SÉTÁLTATNI? szeretik !!

Én kutyusom nem nagyon szokott,de egyszer ja , és ak imádtaXD:PD:

2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó vok :))

ja és am magától megy utánad :d

csak lasan indulj :D xdxd

2010. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy sétáltasd bicajjal a kutyát, hogy pórázzal hozzákötöd, mert ez balesetveszélyes rád is és a kutyádra nézve is. Viszont ha teheted, akkor úgy menjetek, hogy a kutyus szabadon fut a bicaj mellett. Ez neki is és neked is sokkal kellemesebb lenne. Persze ezt csak lakott területen kívül.
2010. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20:32

Szerintem nem lakott területen kívülre gondoltál, hanem autósforgalomtól távol eső helyre. :)

2010. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aham tehát elvisz a rendőr mert kutyát sétáltatok?Csak úgy közlöm hogy több szufla van benne fél óra biciklis sétáltatás után mint bennem .
2010. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Valóban büntet a rendőr, ha úttesten kutyát sétáltatsz a bicikli mellett, mert a kutyusnak, a saját és mások biztonsága érdekében semmi keresnivalója az autók között. Biciklivel kutyát sétáltatni erdei vagy mezei utakon szokás, ahol nem járnak autók.
2010. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!