Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezen hogy jussak túl?

Ezen hogy jussak túl?

Figyelt kérdés
Meghalt a 15 éves kutyám, de nem is ez a fő bajom, hanem az, hogy aznap nem aludtam és nagyon rosszul voltam már, ezért mikor még hajnali 4-kor is nyugtalanul sétálgatott, akkor kiengedtem a hűvös teraszra (emeleten lakunk és bent elég meleg), és becsuktam az ajtót... Tudtam, hogy már idős, ezért minden este lefekvés előtt sokat voltam vele, aznap meg folyton bejött a szobámba és az ágyra tette a fejét és csóválta a farkát, én meg kiengedtem... :( Vele voltam amikor meghalt, de akkor már nem is volt magánál... :( Ráadásul még az első macskámmal is ugyanebbe a hibába estem régen, és direkt megfogtam, hogy többet nem fogok, erre tessék... Az iskolában lógtam tanítás után, pedig ha időben hazajövök, még láthattam volna. Igaz ő váratlanul halt meg fiatalon. Most nem tudok szabadulni a bűntudattól...

2015. júl. 3. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót tettél vele. Valószínűleg ő is ki akart menni a hűvösre. Attól még, hogy nem voltál közvetlenül mellette, még tudta, hogy ott vagy a közelben és szereted.
2015. júl. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem akart kint maradni. :,( Folyton mászkált és bejött ha nyitva hagytam az ajtót. Csak úgy képtelen vagyok elaludni, meg huzatot is csinál.
2015. júl. 3. 10:37
 3/3 anonim válasza:
Nagyon sajnálak és a kutyát is részvétem :'(
2015. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!