Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan ehetnékem van, hogy...

Állandóan ehetnékem van, hogy jussak túl ezen?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdtem rendszeresen sportolni, állandóan flamós vagyok, pedig reggelizem, tízóraizom, ebédelek, ebéd után pár órával megint eszem, aztán vacsorázom, sport után megint eszem. Hiába eszem tele magam ilyen ballaszt kajákkal, mint saláta, gyümölcsök, az éhség érzése nem múlik.


A reggelim valami szendvics, tízóraira gyümölcsöt szoktam, vagy joghurtot, vagy sajtot, vagy ezt mind :D

Ebéd az leves meg szendvics, két főétkezés között megint joghurt, vagy sajt, vagy gyümölcs, vagy pirított kenyér.

Vacsi valami marha hús, vagy tészták, rizs, krumpli, minden nap párolt zöldség.


Sport után meg főtt tojást szoktam, vagy banánt, vagy joghurtot, vagy ezt mind :D


2015. márc. 30. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrátfüggőség lehet?


Inzulinszinted a gyümölcsök, tejtermékek mellett eléggé inoghat, kenyérevéssel ez eléggé általános :)

2015. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld elhagyni a szendvicset és helyette csirkét és halat, túrót enni. A fehérje jól eltelít. - nekem legalábbis bejött :) - nasinak pl sovány túrót szoktam enni
2015. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom elhagyni a kenyeret, Szendvicsevőkországában (Hollandia) dolgozom, s hétköznap azt eszem amit a család akiknél dolgozom.


Reggeli, ebéd, uzsonna "finom" szendvics. Minden áldott nap. Estére van főtt kaja. Ha elhagyom a kenyeret, akkor marad a felvágott magában :D :(

2015. márc. 30. 20:38
 4/12 Osynho ***** válasza:
Nagyon kevés fehérjét eszel, nem csoda, hogy éhes vagy. Egyébként miért baj, hogy mindig éhes vagy? Én nagyon szeretem, hogy naponta többször ehetek jókat, sőt, nem győztem eleget enni, hogy látszata is legyen az edzésnek. Mi a cél? Fogyás, vagy izmosodás?
2015. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a túrót, de itt még nem ettem finomat.
2015. márc. 30. 20:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Az edzés célja...öh, először fogyás, pár kiló (3-4) aztán némi izom felszedés, hogy ne legyek ilyen csoffadt.
2015. márc. 30. 20:41
 7/12 A kérdező kommentje:

Én is szeretek enni, csak tudod amikor heti öt nap egyoldalú dolgokból választhatok az nem túl jó. Nem én kezelem a bevásárlást, ha minden nap krumplit, vagy spagettit akarnak enni a gyerekek, akkor minden este krumpli vagy spagetti a vacsora.


Halat is ritkán esznek, csirkét soha.

2015. márc. 30. 20:44
 8/12 Osynho ***** válasza:

Fogyáshoz felejtősek a szendvicsek, hiába csak ez van ott. A szervezetedet nem érdekli hol laksz, csak hogy mit juttatsz be. :) Erősödéshez pedig semmi ez a fehérje mennyiség, hozzátéve, hogy a szendvics továbbra se egy jó minőségű táplálék, de tömegeléskor még inkább belefér, mint szálkásításkor. Vagy iktass be plusz hús, halfogyasztást (csirkemell gyorsan megsül, halkonzerv stb), vagy vegyél kiegészítőket, pl tejsavó fehérjét.


Amúgy meg, ha csak pár kg felesleg van rajtad, először szedj fel némi izmot, aztán kezdj el szálkásítani, könnyebb dolgod lesz. De mindenképpen ketté kell választani a dolgokat, és ennek az alapja a táplálkozás!

2015. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Osynho ***** válasza:

"Nem én kezelem a bevásárlást, ha minden nap krumplit, vagy spagettit akarnak enni a gyerekek, akkor minden este krumpli vagy spagetti a vacsora. "


Akkor nem lesz komolyabb eredmény. Ez ilyen egyszerű. :)

2015. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaidat, én is tudom, hogy ez kaka.


Eredményt már értem el, lement 3 kiló, nőtt az erőnlétem, centik is szépen fogytak, tehát működik a dolog, csak amit segítek hétvégén a szervezetemnek (olyankor saját lakásomban vagyok) hétköznap elgáncsolom a munkaadóim fura étkezési szokásaival.


Ha ez a zavaró ehség érzés nem lenne, minden rendben volna. Pl hétvégén soha nem vagyok éhes. Ugyan úgy mozgok, ugyan olyan gyakran eszem, csak más minőséget.

2015. márc. 30. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!