Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegán vagyok és szeretném...

Vegán vagyok és szeretném hogyha a kutyám is az lenne. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 20. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
18%

"barátnőm se adott neki egy falat húst se, kölyökkorától kezdve 20 000 Ft-os tápokon élt a kutya, hát mondjuk meg is látszik..."

Kifejtenéd? Erre nagyon kíváncsi vagyok!

2015. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de szerintem se jó ötlet..
2015. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
29%
2015. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
0%

Csak rajtad múlik, belevágsz-e?

Még az embereket is megosztja , hogy mi a legegészségesebb étkezési forma.

2015. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél nyulat, aztán majd az vegán lesz melletted, a kutyáknak nem véletlenül van ragadozófoguk :D
2015. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
75%

Ez kb. olyan lenne, mint egy tehenet csak hússal etetni.

A kutya húsevő állat, szüksége van rá. Egyébként éhezik, majd elpusztul.

2015. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogyha csak hússal etetnek egy kutyát, más vitaminok kiegészitése nélkül, akár el is pusztulhat, elgyengülnek a csontjai stb. Eladni semmiképp nem szeretném, nagyon szeretem őt, rendesen adok neki enni. Amúgy él egy 27 éves border collie és vegetáriánus. Ha kevesebb húst kap, elvileg tovább is él. De igaz, hogy ragadozó állat, ezért néha kap majd hullát.:) Ja, és nem vagyok állatkinzó, mindenből a legjobbat kapja a kutyám ;) Más növény evőm is van, egy ló. :)
2015. júl. 20. 22:33
 18/71 anonim ***** válasza:
83%

"Amúgy él egy 27 éves border collie és vegetáriánus. "

Gondolom, saját akaratából, igaz? Maradjunk annyiban, hogy nem kap húst a gazdájától.

27 éves? Forrást kérünk!

2015. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
A kérdésem alatt van egy link. Abban irják ;)
2015. júl. 20. 22:49
 20/71 sippara ***** válasza:
88%
Az egyetlen forrás gazdi könyve, úgy egyébként bizonyítani elvileg nem tudta, ezért nem is lett belőle Guinness rekord - a világ legidősebb kutyája Bluey, az ausztrál juhász volt, aki túlnyomórészt kenguru és emuhúson tengette az életét (egyik kutya sem él már). Ráadásul gazdi össze-vissza írogatott mindent a kutya kajájáról, egyszer csak rizs meg lencse, aztán rizs meg lencse meg egyéb zöldségek ,aztán tojás is, de néhol tejterméket is említ, ráadásul a kutya egy mentett border mix volt, akinek az előéletéről, genetikájáról se tudunk semmit (azt viszont pl igen, hogy tíz éves kora körül játék közben volt egy gerincsérülése, amiben majdnem lebénult), de a kedvencem, hogy gazdi arra alapozta a kutya vegán etetését, hogy MINDKETTEN EMLŐSÖK - asszem ezt a gondolatmenetet itt le is zárnám :) Olyan infó, hogy "vegán kutya 27 évig élt" csak és kizárólag "vegantruth" és hasonló oldalakon van, amik viszont nem épp releváns források (ráadásul legtöbbször sok más dologban is tévesen közölték a sztorit).
2015. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!