Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegán vagyok és szeretném...

Vegán vagyok és szeretném hogyha a kutyám is az lenne. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 20. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Utolsó, mint irtam nem kérek kioktatást és ilyesmit, nem tudod értelmezi a szöveget? pff. Nem is ismersz és a kutyámat se és már is állatkinzó vagyok, oké. A jegyző ráhivatásodért pedig no komment inkább. A kutyimnál vannak rosszabb sorban élő állatok is, nekik senki nem ad semmi kaját, de az oké, igaz? Heti 1x kap húst a kutyám, nem kell felháborodni, csak kevesebbet kap, nyugi már. O.o Szánalmas vagy komolyan
2015. júl. 22. 15:08
 42/71 anonim ***** válasza:
80%

A gyerekedet is vegán életmódra fogod nevelni?

Ha lesz férjed/feleséged akkor őt is átszoktatod vegán életmódra?

2015. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
86%
már nem azért, de az a szánalmas, aki egy ragadozót zöldségen akar tartani, nem törődve a szükségleteivel. akit a saját elvei jobban érdekelnek, mint a kutyája egészsége, az meg végképp ne tartson semmilyen élőlényt. ez nem úgy működik, gy olvasok neten egy cikket, és akkor az úgy van. a biológia nem változik meg azért mert valaki kitalálta, hogy jó lesz az máshogy is. éhen halni nem fog, csak a kutya, aki 15 évig veled lett volna nem lesz 10ig se. én nagyon sajnálom az ilyen kutyákat, mert ahelyett, hogy a gazda gondolkodna, nekiesik mindenkinek aki próbálja elmagyarázni, hogy a kutya ragadozó. a legjobban azt sajnálom, hogy egyedül a kutya fogja megszívni :(
2015. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
86%
látom már eldőlt, a kutya szenvedni fog. szerencsétlen jó nagy bajt csinálhatott előző életében, hogy most ezen kell keresztülmennie :( szomorú mindenesetre, nagyon sok rossz sorsú kutya van, van aki egy ketrecbe zárva él, van akit kínoznak, van akit nem etetnek megfelelően, van akit nem szocializálnak, de én mindegyiket egyformán sajnálom :( szerencsétlen kutya meg nem választhat, nem tud szólni, csak szépen kialakulnak nála a panaszok, amiket el se tud mondani, dehát kit érdekel, a lényeg, hogy a ragadozóból vegánt csináljuk. :( komolyan nem lehet elvenni a kutyát az ilyen emberektől?
2015. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Najólvan-.- Én meg titeket sajnállak, hogy fogjátok fel egy szöveg lényegét és hogy nincs ennél jobb dolgotok, komolyan. Nem kell lesajnálni a kutyámat, úgy, hogy ráadásul nem is ismertek. Heti 1x vagy sürübben főzök neki húst, és olyan zöldségeket és gyümiket adok neki, ami nagyon egészséges, szinte helyettesiti a hús tápanyagát. Az én kutyámat sajnálni xd na ne, ezen jót nevettem, ha tudnátok mennyire jó körülmények között van, mindenből a legjobbat kapja ám, nagyon nagyon imád engem. xd :D Napi többször sétáltatom, egyszer hajnalban, és este amikor lovagolom a lovamat jön ő is velem szabadon, nagyon élvezi. Úsztatom is. Jutalom falinak húsos izét kap, naponta amikor idomitom. Eszik rendesen is, rizst, főtt kukoricát, borsót, és sok mindent amit én, jól érzi magát. Nagyon boldog élete van velem, semmi ok nem lenne rá, hogy elvegye tőlem egy állatvédő, kikérem magamnak. De ha látnátok, ti is ezt mondanátok. Teljesen nem fogom megvonni tőle a húst, nyugi mindenki, csak több zöldséget, rizst és ilyesmiket eszik, kevés hússal,de van nap, amikor nem tudok neki adni húst. Semmi baja. Szánalmas, hogy igy letámadtok, amikor nem is ismertek, és a kutyát se láttátok, még képről se.-.- Ja és a Férjem is vegán, gyerekünk még nincs, de ha lesz, ő is az lesz :)
2015. júl. 22. 17:18
 46/71 sippara ***** válasza:
86%
Úristen, találtál egy olyan gyümölcsöt, ami helyettesíti a húst? Azonnal rohanj valamelyik egyetemre! Remélhetőleg orvosi legyen, és ha már ott vagy, ajánld fel magad orvosi kísérletekre, kérlek (akár férjestül), mert egyrészt ilyen hülye nincs még egy a világon, másrészt annál,hogy ti gyereket is vállaljatok, gyakorlatilag bármilyen lehetőség jobb.
2015. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
80%
Gyereket vegán életmódra nevelni?
2015. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
83%

"Eszik rendesen is, rizst, főtt kukoricát, borsót, és sok mindent amit én, jól érzi magát"


kezdjük ott,hogy a kukorica és a borsó rohadtul nem a kutyának való,borsó mint hüvelyes puffaszt!!!


Szerintem utána nézhetnél egyáltalán milyen zöldséget,gyümölcsöt ehet a kutya,mert jelzem nem ehet mindent mi !!

Vagy vmit ehet,de csak mértékkel,mert ha túlzásba viszed gondok lesznek.


Igen persze jól érzi magát,pár hónap múlva majd kiderül.


De remélem a zöldséget és a gyümölcsöt legalább turmixolod,mert a rostokat a kutya nem tudja emészteni.

2015. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
0%
*mint mi
2015. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 sippara ***** válasza:
87%
A kukoricát sem emésztik, a borsó okozta puffadásból meg príma kis bélcsavar kerekedhet. De hagyjátok a kisasszonyt, ért ő mindenhez - remélhetőleg az ásáshoz, sírtemetéshez és állatorvoshoz intézett "hű, bocs, olyan okos vagyok, hogy kinyírtam a kutyám" stílusú telefonhívásokhoz is.
2015. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!