Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni vele? :D

Shadownight17 kérdése:

Mit lehet csinálni vele? :D

Figyelt kérdés

Van egy Amerikai Staffordunk.

1. Állandóan támadja a fűnyírót. Nemrégen amikor az utcán vágtuk a füvet, feltépkedte a drótkerítést..

2. Ha vihar van, (dörög) megőrül. Néz felfelé, és mint a hü**e, ugat, hörög, nyüszít.

3. Ma voltak ezek a hőlégballonok..xD..Le se lehet írni hogy ez mit csinált..Tehát 6-8 (REGGEL!!) óráig ezt hallgattunk.


Persze, ez a három, amit leírtam, más kutyára a környéken nem vonatkozik. És mindenki kattantnak tartja a kutyánkat. :/


Sokan mondták hogy kellene neki szuka, de nem szereti az idegen kutyákat, szó szerint megmarcangolja őket. Sajnos tapasztalat..mivel kisebb kutya befért régen a kerítésen..:/

A macskákról meg nem is beszélve.

Az afféle (Verd agyon-ivartalanítsd-állatorvosi fa**ságokkal) kíméljetek. Csak tanács kellene.


2015. aug. 11. 15:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
100%
Viszitek sétálni? Ott kiengedheti a gőzt és lát más kutyákat is, "szocializálódhat". Meg vegyetek neki játékokat, amik talán lefoglalják. Foglalkozzatok vele sokat... csináltassatok rendes fakerítést, amit nemtud szétszedni.
2015. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Hány hónapos/éves? Egyébként van ugatásgátló, nézz utána ;). Amikor támadja a fűnyírót csapj rá az orrára. Amikor vihar van vidd be a házba lehet hogy fél. A kutyasuli is ráférne. Ne félj, találkoztam már ilyen amstaffal.
2015. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Nevelni?


Az nem normális, hogy egy kutya így viselkedjen.

2015. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki egy taslit,csak ne az orrára,mert akkor nemtart majd vezérnek,és még csintalanabb lessz.Meg ha lekiabálod akkor eggy tanács:Pl.szepharapja a cipőt,vidd oda a cipőhöz,és akkor kiabálj rá,hogy össze a képet,amúgy a vihartól csak fél
2015. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak tanács:

Aki kattantnak tartja a kutyátokat, annak nyugodtan mondjátok meg, hogy nem a kutya kattant, hanem sajnos a bibi a gazdáival van, akik nagy valószínűséggel nem tanították, és nem foglalkoznak vele....

Nem akarlak bántani, de az írásodból ez nyilvánvalóan lejön.

Tehát jó lesz elkezdeni ezeket, és máris egyszerűbb lesz a helyzet.


Aki szerint az ivartalanítás fäszság, az pedig látogasson el egy menhelyre, és máris másképp vélekedik majd erről...

2015. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Sok labdát, meg más-más játékot kap, amit nehéz szét szedni, de neki nem akadály. Meglett nevelve..:) Sétálni néha, akkor is szájkosárral, és vastag lánccal..mint írtam, mindennek neki támad. Az embernek szerencsére nem.

Egyébként Május 19-én lett 6 éves.

Az utolsó válaszolónak..A "bibi" ott van, hogy te nem tudod, hogy hányszor lett megnevelve. Mivel a házőrző kellett, megvettük. (Fajtatiszta) még mielőtt..:) Jártam már menhelyen. Kan kutyánk van, és mint írtam, nem tűr meg szuka kutyát sem! Szóval mit is kezdjek a menhellyel?


Egyébként meg a kerítés normálisan megvolt csinálva, meg már meg van, csak megörül a fűnyírótól. Ez a legnagyobb gond, mert így lehetetlen vágni a füvet. Udvaron nevelt kutya, kisebb korában volt bent, hogy ne érje baj, de mikor nagy lett kitettük az udvarra. Nagy háza van. És védett helye.:)

2015. aug. 11. 16:10
 7/45 A kérdező kommentje:
Az alap hogy a postást utálja, szerintem ez nem új dolog egyik kutyánál sem.:)
2015. aug. 11. 16:12
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el kutyasuliba, ahol megtanítanak TÉGED arra, hogy hogyan bánj és neveld a kutyádat. Mert ez eddig csikófütyi, a kutyátok azt csinál amit akar, semmi kontrollotok nincs fölötte, abszolút neveletlen. Te hol láttad ezt, hogy normális, hogy nekimegy mindennek, még a postásnak is? Egy rajzfilmben? Ez nem hogy csak nem normális, de veszélyes is, el fogják venni tőled a kutyád, ha ezt folytatjátok és sérülést okoz valakinek.
2015. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Kutyaiskola..mi jön még..komolyan..:) Úgy őszintén!? :) Tanácsot kértem, amihez nem kell kutyaiskola, és semmi más. Itthon, háznál mit lehet vele kezdeni? Ennyit kérdeztem. Régimódi, falusi ember nem viszi a kutyáját, ISKOLÁBA!...Vidd a sajátodat, de..hagyjuk is..:D
2015. aug. 11. 16:27
 10/45 A kérdező kommentje:
Sose szerettem ezeket a dolgokat..A gyerek járjon iskolába, ne a kutya. Nem tudom hányszor kell még leírni, megvolt nevelve, de ezt egy idegen biztosan jobban tudja.
2015. aug. 11. 16:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!