Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni vele? :D

Shadownight17 kérdése:

Mit lehet csinálni vele? :D

Figyelt kérdés

Van egy Amerikai Staffordunk.

1. Állandóan támadja a fűnyírót. Nemrégen amikor az utcán vágtuk a füvet, feltépkedte a drótkerítést..

2. Ha vihar van, (dörög) megőrül. Néz felfelé, és mint a hü**e, ugat, hörög, nyüszít.

3. Ma voltak ezek a hőlégballonok..xD..Le se lehet írni hogy ez mit csinált..Tehát 6-8 (REGGEL!!) óráig ezt hallgattunk.


Persze, ez a három, amit leírtam, más kutyára a környéken nem vonatkozik. És mindenki kattantnak tartja a kutyánkat. :/


Sokan mondták hogy kellene neki szuka, de nem szereti az idegen kutyákat, szó szerint megmarcangolja őket. Sajnos tapasztalat..mivel kisebb kutya befért régen a kerítésen..:/

A macskákról meg nem is beszélve.

Az afféle (Verd agyon-ivartalanítsd-állatorvosi fa**ságokkal) kíméljetek. Csak tanács kellene.


2015. aug. 11. 15:23
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a leírásod alapján vagy nem lett megnevelve, vagy ideggyenge. A fajtatiszta azt jelenti, h oltási könyvvel és törzskönyvvel kaptad a kutyád? Kennelből van, tenyésztőtől?
2015. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Nekem olyan ember írjon, aki úgyszintén falusi, nagytestű kutyája van, és volt már hasonló helyzetben! Nem az ilyen modern vackokra fogok pénzt kiadni. Azt hiszem az oltásra, meg a gyógyszerekre elég pénzt elkérnek..A Chipről nem is szólnék..
2015. aug. 11. 16:37
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

A kutyaiskola, amit az imént írtak, valóban jó ötlet, ha már a gazdinak abszolút semmi érzéke a tanításhoz.

Azt mondod, nem tudom "hányszor(?) lett megnevelve". Kérlek, csak egy példát írj mit teszel, ha a kutyádat neveled. Legyen egy apró kis dolog. Mit tettél az ellen, hogy ne féljen a vihartól?

Ja, és csak hogy tisztázzuk. A kutyák nem utálják a postást. A postás nekik egy sikerélmény. Minden nap látja, hogy közelít a területéhez, ő jól megugatja, és az elmegy. A kutyád ebben annyit lát, hogy sikeresen elüldözött egy veszélyforrást. Ennyi.


Linkelek neked egy videót, ha nem vagy túl "régimódi falusi" (te írtad), akkor megnézed, és talán megértesz belőle valamit. Hasznát veszed majd, csak szánj rá időt.


https://www.youtube.com/watch?v=cywBfF1Oy4g

2015. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Engem az ilyesmi nem érdekel, de köszönöm, hogy belinkelted. :)
2015. aug. 11. 16:40
 15/45 A kérdező kommentje:
Kaptam már üzenetben segítséget. Úgyhogy köszöntem a válaszokat.:)
2015. aug. 11. 16:41
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, meg van nevelve. Akkor tiltsd meg neki a fűnyíróra való ugatást, őrjöngést. (A megnevelt kutyának meg tudja tiltani a gazdája, hogy folytassa a nem kívánt viselkedést).

A vihartól fél, azért viselkedik így, ha dörög.

A hőlégballonokkal nem tudom, mi volt, hogy azoktól is félt-e (valószínű).

A kutya ezek miatt nem kattant.

2015. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

A morgást ne úgy képzeljétek el, mint morgás..hanem...nem tudom. Félelmetes. De akkor sem szeretem ezeket a "vidd iskolába" meg a többi..

A nagy pofonokat megkapja a fűnyíró miatt. De nem hat rá. Most akkor az Iskola helyett..:D Mit tegyek vele, tegyünk? Bántani nem akarjuk. De annyiban igazat adok az egyik hozzászólónak, hogy lassan tényleg veszélyes lesz.

2015. aug. 11. 16:59
 18/45 A kérdező kommentje:
De egyébként, emberekre nem veszélyes. Jó, kiszámíthatatlan, de eddig emberre nem támadt rá. Soha. Az állatokkal nincs jóba. Főleg a macskákkal..
2015. aug. 11. 17:06
 19/45 A kérdező kommentje:
De az viszont tényleg igaz, hogy itt nem csak a miénk fogja meg a macskát.
2015. aug. 11. 17:07
 20/45 A kérdező kommentje:
De ne írjatok, mert mint írtam az előbb, már volt segítségem. Azért mindenkinek köszöntem. Még a kutyaiskolásoknak is.:P
2015. aug. 11. 17:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!