Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni vele? :D

Shadownight17 kérdése:

Mit lehet csinálni vele? :D

Figyelt kérdés

Van egy Amerikai Staffordunk.

1. Állandóan támadja a fűnyírót. Nemrégen amikor az utcán vágtuk a füvet, feltépkedte a drótkerítést..

2. Ha vihar van, (dörög) megőrül. Néz felfelé, és mint a hü**e, ugat, hörög, nyüszít.

3. Ma voltak ezek a hőlégballonok..xD..Le se lehet írni hogy ez mit csinált..Tehát 6-8 (REGGEL!!) óráig ezt hallgattunk.


Persze, ez a három, amit leírtam, más kutyára a környéken nem vonatkozik. És mindenki kattantnak tartja a kutyánkat. :/


Sokan mondták hogy kellene neki szuka, de nem szereti az idegen kutyákat, szó szerint megmarcangolja őket. Sajnos tapasztalat..mivel kisebb kutya befért régen a kerítésen..:/

A macskákról meg nem is beszélve.

Az afféle (Verd agyon-ivartalanítsd-állatorvosi fa**ságokkal) kíméljetek. Csak tanács kellene.


2015. aug. 11. 15:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
No comment... Remélem ez a kérdés kamu, és csak egy taknyos kölyök írta ki aki már beleunt a lövöldözős játékaiba.
2015. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 sippara ***** válasza:
Keress neki egy értelmes gazdát.
2015. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Taknyos kölyök! :) Kellemeset nevettem drága. Bizony, voltak játékkal kapcsolatos kérdéseim. "NO comment" szerencsétlen.:D
2015. aug. 11. 18:00
 24/45 A kérdező kommentje:
Miért is fárasztanám hazugságok miatt az ujjaimat? A kérdésre válaszolj, de dumálj mellé. :)
2015. aug. 11. 18:03
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látom, hogy valami nevető-szerrel élsz, de én csak a fejemet tudom fogni, hogy ilyen emberek élnek ezen a bolygón, mint te... Ha ekkora nagy falusi vagy meg a "modern" dolgok zsarok, akkor miért van neted? Menjél ki oszt' kapáljál kisgyerek. A kutyádat meg add oda olyan embernek, aki már olvasott el életében 1 db könyvet a kutyákról. Még az a szerencse, hogy nem kevered össze, hogy hol eszik meg hol zsarik.
2015. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Utolsó, keresek neki másik gazdát..értelem..

Ez a kutya itt fog megöregedni.:) Mivel szeretjük, és mivel te sem a kérdésre válaszoltál. Nem vagyok egy Taknyos kölyök, nem járatom le magam, így nem küldelek el csúnya szavakkal. :)

2015. aug. 11. 18:05
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem olyan ember írjon, aki úgyszintén falusi, nagytestű kutyája van, és volt már hasonló helyzetben!"


Akkor talán én megfelelek a kívánalmaidnak.

Egy 5e fős faluban lakom, egy 1,5 éves amstaffom van és az enyém is utálja a fűnyírót, mindig harapja a gyűjtőt.


És ennyi. Imád minden más állatot, a vihart leszarja. Felettünk mindig ezekkel a hülye motoros kis szarokkal repülnek, azok sem érdeklik.

Imádja a macskánkat.

És bizony jártunk kutyasuliba, fizikailag és szellemileg is fárasztjuk.

Szóval nincs gondunk a kutyánkkal.


Írtak neked ezerféle jó dolgot, tán el kéne gondolkozni rajta...

2015. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Oktass még, kérlek. Egy egyszerű, városi panelpatkány vagy. És igen, kapálok, dolgozom.
2015. aug. 11. 18:08
 29/45 A kérdező kommentje:
Örülj neki, hogy a te kutyád imádja a többi állatot. Annak is, hogy a cicát szeretni. :) De, ha elolvastad volna, amit írtam, "Aki hasonló helyzetben van!" :)
2015. aug. 11. 18:10
 30/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak te vagy itt a patkány, gondolom köztük is élsz, nem csodálom. Szegény kutya, remélem több esze lesz, mint a gazdájának és elszökik. Bár ha így haladsz, majd el fogja tőled az venni, akit megharap! Ezer választ kaptál, talán el kéne gondolkodni, hogy ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!
2015. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!