Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni vele? :D

Shadownight17 kérdése:

Mit lehet csinálni vele? :D

Figyelt kérdés

Van egy Amerikai Staffordunk.

1. Állandóan támadja a fűnyírót. Nemrégen amikor az utcán vágtuk a füvet, feltépkedte a drótkerítést..

2. Ha vihar van, (dörög) megőrül. Néz felfelé, és mint a hü**e, ugat, hörög, nyüszít.

3. Ma voltak ezek a hőlégballonok..xD..Le se lehet írni hogy ez mit csinált..Tehát 6-8 (REGGEL!!) óráig ezt hallgattunk.


Persze, ez a három, amit leírtam, más kutyára a környéken nem vonatkozik. És mindenki kattantnak tartja a kutyánkat. :/


Sokan mondták hogy kellene neki szuka, de nem szereti az idegen kutyákat, szó szerint megmarcangolja őket. Sajnos tapasztalat..mivel kisebb kutya befért régen a kerítésen..:/

A macskákról meg nem is beszélve.

Az afféle (Verd agyon-ivartalanítsd-állatorvosi fa**ságokkal) kíméljetek. Csak tanács kellene.


2015. aug. 11. 15:23
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a te kutyád ennyire JÓL NEVELT.
2015. aug. 11. 18:12
 32/45 A kérdező kommentje:
Szerintem volt itt aki..nem igazán úgy válaszolt ahogyan kellett volna. Nem élek patkányok között, nem is vagyok az. Igen csak rendezett udvarunk van. A kutya normálisan van tartva, csak a problémákkal kapcsolatban írtam.
2015. aug. 11. 18:16
 33/45 A kérdező kommentje:
Ha már a jó gazdáknál vagyunk. Ahányszor be kell menjek a városba, több kóbor kutya van ott, mint falun. Én nem azzal a "problémával" írtam, hogy fölösleges szaporulatok lepik el az udvaromat, hanem hogy ezeket csinálja a kutya.
2015. aug. 11. 18:19
 34/45 A kérdező kommentje:

Rossz gazda nem vagyok, mivel szép kutya. Örüljön az az ember aki megengedheti magának a kutyaiskolát.

Az oltást, gyógyszereket, meg a Chipet elég volt fizetni, meg, elég lesz.

2015. aug. 11. 18:21
 35/45 A kérdező kommentje:
Én normálisan írtam, de amikor már valaki ismeretlenül nekitámad a másiknak..akkor én se legyek rosszindulatú? Taknyos, meg Patkány? Legalább ismernétek a másikat.:) Lehet, hogy éppenséggel ti ba**zátok ki a kutyákat, csak meg kell játszani magunkat a neten, mert hát miért ne? Ugye? Könnyű az észt osztani, mikor egy okos ember elsőként írt. Aztán követjük őt. Az első 2 hozzászóló tudott úgy válaszolni, ahogyan azt kell. Vagy talán 3. A többiek? Hagyjuk inkább.
2015. aug. 11. 18:24
 36/45 A kérdező kommentje:
Attól elnézést kérek, akivel bunkó voltam.
2015. aug. 11. 18:26
 37/45 A kérdező kommentje:

A kutyaiskolát se írtátok le, hogy esetleg mibe kerül? Merre van?

Lehet hogy egyesek hozzá vannak szokva az efféle dolgokhoz, de én nem! És ezért neki támadni a másiknak? :)

Tudom, én is bunkó módon válaszoltam, de nekem nem tetszik ez. A Chip dolog se tetszett, de kellett. És az se volt olcsó..

2015. aug. 11. 18:32
 38/45 anonim válasza:
Szia, nekem is hasonló gondjaim voltak az örökbefogadott kutyusommal még az elején, igaz hogy ő rottweiler. Nekem/nekünk a klikker módszer bevált, meg némi Cesar Millan féle nevelés, de a klikker önmagában is jól működik. Bár én "eszköz" helyett az ujaimmal csettintettem mikor rosszalkodott a kutya, a fura hangra mindig felkapta a fejét, akkor azonnal magamhoz hívtam, majd megdícsértem. Bejött :) (klikker olyan 800 Ft)
2015. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
77%
Kutyaiskola sok helyen van ma már, lehet a te lakóhelyed közelében is van. A stílusod alpári és kiakasztó. Idejössz segítségért, leírjuk, mit javaslunk, de neked semmi nem tetszik. Akkor miért is kérdezel? Attól h te kapálsz, nem biztos h többet érsz, mint egy "panelpatkány" a te szavaiddal élve.
2015. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
70%

"Kutyaiskola..mi jön még..komolyan..:) [...] Vidd a sajátodat, de..hagyjuk is..:D"

Nem túl szép dolog kiröhögni azt, aki segíteni szeretne.


"Nem az ilyen modern vackokra fogok pénzt kiadni."

De remélem azért az internet meg a számítógép mellett van androidos okostelefonod is!


"Engem az ilyesmi nem érdekel, de köszönöm, hogy belinkelted. :)"

Meg se nézed, ugyan minek, biztos nem azért linkelte mert segíteni szeretne és hasznos lenne (Y)


"De egyébként, emberekre nem veszélyes. Jó, kiszámíthatatlan, de eddig emberre nem támadt rá."

Nem támadt MÉG!!!


"Oktass még, kérlek. Egy egyszerű, városi panelpatkány vagy."

Hogy is mondtad? Lekezelő meg flegma vagy mindenkivel, akkor más se legyen bunkó veled?


"Ahányszor be kell menjek a városba, több kóbor kutya van ott, mint falun."

De érdekes, hogy én még nem láttam ilyet soha, pedig én is vidéken élek.


"Rossz gazda nem vagyok, mivel szép kutya."

A kirakatcicák sem azért szépek, mert otthon úri nevelést kaptak. Ahogy egy rossz családból is kikerülhet egy szép ember.

Attól, mert a kutyád jó genetikával rendelkezik, az nem változtat a tényen, hogy neveletlen!


"Örüljön az az ember aki megengedheti magának a kutyaiskolát.

Az oltást, gyógyszereket, meg a Chipet elég volt fizetni, meg, elég lesz.

NEM KÖTELEZŐ kutyát tartania annak, akinek NINCS rá pénze! Én se veszek Mercedest meg BMW-t ha nem tudom kifizetni az alkatrészeket, márpedig anélkül nem működik az autó ha elromlik valami!


"A kutyaiskolát se írtátok le, hogy esetleg mibe kerül? Merre van? "

Google? Ismered? Azt táncsak tudod, hogy merre laksz meg hova tudsz elmenni - mi sajnos nem tudjuk.


Nem is értem, hogy még hogy gondolod, hogy neked áll feljebb... Idejössz segítségért, mi segítünk tanácsokkal, de mindenki hülye csak te vagy helikopter, mégis hogy kéne reagálnunk?


Tessék, bár gondolom úgyis lexarod, mert téged nem érdekelnek a modern dolgok, gondolom egy betűt se fogsz belőle elolvasni, de azért... hátha... csak mert ez a kutya érdeke...

[link]

2015. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!