Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy ember vagy egy állat...

Ha egy ember vagy egy állat éhezik melyiket sajnáljátok jobban mert én az állatot?

Figyelt kérdés
ha egy embernek aki rászurul adunk pénzt alkoholra költi ,,de a gyerek éhezőket máshogy itélem meg azokat jobban sajnálom mint az állatokat,,
2010. márc. 9. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Aki azt írja, mindenekelőtt inkább a kutyának ad enni, valyon mit gondol amikor egy ehhez hasonló képet lát?

2010. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az ÁLLATOKON segítenék , és segítek is !


Indokom: Az ember tud dolgozni , az állat nem.

Az ember tud kéregetni és valahogy éldegélni , az állat nem!

Az embernek ha csöves akkor van szállás , legalább télre ahol meleg van és kap enni , a kutyának ilyen lehetőség nincsen !


Az embert tud lopni , betörni stb... a kutya nem.

A kutyát ha olyat csinál egyből elaltatják az embert nem !!!!!!!


Tehát egyértelműen az állatokon!

2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, minek raktad fel ezt a képet?? Most ennyi erővel én is rakhatnék fel egy éhező kutyáról képet -.-" ! Mindenkinek más a véleménye, én pl. sajnálom az éhező kisgyerekeket is, de egy állat sokkal kiszolgáltatottabb mint egy ember!!!
2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt.
2010. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm állatszerető barátaim a sok hasonló gondolatot egyébként én is rakhatnék fel egy sovány kutyát mint a linkes ember egy sovány embert.Örúlök neki hogy van még néhány valaki aki úgy szereti az állatokat mint én.amugy nem vagyok állatvédő 13 éves vagyok
2010. márc. 9. 19:32
 16/21 anonim válasza:
12%

Látszik...

hogy 13 éves vagy

2010. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

én inkább egy állatnak adnék mint egy embernek!!

az legelább nem kétszinüsködik,mint az emberek többsége(akinek nem inge nem veszi mgára)és egy állat meghálálja,

nem vagyok full gazdag,de volt hogy inkább a kobor kutyának adtam kaját,mint a csövesnek aki alkoholra költi ha adnak neki valemennyi pénzt

aki meg berakta az afriaki gyereknek a fotoját,annak meg üzenném,hogy:

nem az afrikaiakat kellene mutogatni, engem hiddegen hagy,ott dögöljenek meg!!!!!!hanem hogy Magyarországon mennyi a hajléktalan, a Magyar népnek ki segit a mocskos feka g.ciknek meg más országban lévöknek mi Magyarok megyünk segiteni rögtön!!,de nekünk ki segit???????

erre válaszoljon valaki!!!!!!!

2010. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen az állatnak... Arról nem tehetek hogy Afrikában éheznek nyugaton viszont elkényeztetik az állatokat. Vagy én tehetek erről? Egyszerűen csak jobban sajnálom az állatokat. Ha meglátok egy olyan képet amit belinkeltek akkor az jut eszembe, micsoda szerencsém van hogy nem úgy élek, és egy kicsit sajnálom, de egy állatot sokkal jobban sajnálok és ezt nem tudom megmagyarázni. Nem utálom az embereket, de akkor is így érzek. És nem tudom ez miért bűn? Tudtommal nem kötelező segíteni más embereken. Nekik is sokan segítenek, ha mindenki ugyannak segítene akkor káosz lenne a világban.
2010. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

A sajnálat kevés, ha éhezik, lehetőség szerint, a segítség is szükséges lenne.

Mindenkor az éhező gyerek az első... De a kérdésben emberről volt szó. Felnőtt, munkaképes embert nem táplálnék semmi körülmény közt.


Az állatról. Nos, az ember évezredekkel ezelőtt megszelídítette az állatot (kutya, macska...), aztán ha megunta, sorsára hagyta. Természetesen, most az otthonról kidobott, kóbor állatokról írok, és nem a szeretett és gondozottakról.

Az állat, akin megesik a szívem. Embertelenség sorsára hagyni az állatot a háziasítása után, miután kiöltük belőle azokat az ösztönöket amivel meg tudja szerezni a táplálékát.

2010. márc. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És ki mondta hogy csak sajnálom az állatokat?
2010. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!