Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy így reagált...

Normális, hogy így reagált (megmorgott) a kutyám? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Szóval főztünk csontleves-alaplevet marha csont végből, iszonyatosan finom illata lett (kb a kutyának pecsenye)

A csontot megkapta.

Először hisztizett érte, majd megkértem, hogy üljön le, feküdjön, maradjon, utána mondtam, hogy még nem veheti el, majd amikor azt mondtam, hogy a Tied, akkor megkapta.


Utána néztem ahogy eszi, de ahogy közelebb mentem hozzá fenyegetően nézett rám és rámmorgott.

Nem igazán szokott ilyet..


2015. aug. 25. 19:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én sosem ütöm a kutyáimat, rohadt ritka alkalom, ha én az orrára is ráütök.

Jan Fennell módszereit alkalmazom, és számomra eddig ez vált be leginkább, pár hét alatt átváltoztatja a kutyát, és ÉN leszek a főnök.Teljesen erőszak mentes módszer, kedvesség és nyugodtság kell hozzá semmi több, és soha nem morgott le a kutyám.Ajánlom, hogy olvasd el a könyvet, habár ahogy képeken néztem ha láncon van a kutya, akkor elég nehéz lesz...

2015. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

hat..erre mondjak, hogy nem mindenkinek valo kutya...vagy ..ha nem tudod kezelni,kerj segitseget egy hozzaerto szemelytol...

az enyem 40 kilos kan dobermann, egyedul vagyunk, csak o es en, de a hust, csontot, BARMIT akarmikor kihalaszok meg a torkabol is...most 5 eves, 2 eve van velem,ugyhogy mar nagy volt amikor hozzam kerult...

tanulni kellene egyet s mast mielott kutyat "vallalunk"..mert sokminden fugg a gazda-kutya viszonytol..azaz minden azon mulik...

mindenesetre, ha a kutyad 9 honapos, nyugodtan nevelheto, ugyanugy mintha 4 honapos volna, vagy 6 eves.de kell valaki, aki ehhez ert,es attol kerj majd tanacsot.

2015. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!