Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás vagyok a kutyákra?...

Allergiás vagyok a kutyákra? Hogy értessem meg a szomszédokkal hogy ne eresszék rám őket amikor kint meglátnak? Mindig mondják h nem bánt stb de én befulladok tőle.

Figyelt kérdés

Ráadásul ezek a gazdák nem hiszik el hogy valaki allergiás lehet a kutyákra mert szerintük csak macska allergia létezik... nem értik meg.... és multkor együtt voltak sétáltatták őket póráz nélkül és összeállva mondták hogy nem is vagyok allergiás.


egyébként az furcsa hogy a cicákra meg tényleg nem vagyok allergiás....


2015. szept. 21. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Öhm, mondjuk én sem tudok róla, hogy annyira durva allergia létezne, hogy csak odamegy hozzád a kutya és már fulladsz, mikor a szőréhez meg semmijéhez nem kerülsz igazán közel.

Elzavarni amúgy próbáltad már a kutyákat?

2015. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Közöld velük, nem óhajtasz sem játszani, sem semmit csinálni a kutyáikkal. Ha nem értenek a szóból, mondd nekik, hogy sprét fogsz magadnál tartani és azzal fogod távol tartani magadtól a kutyákat.
2015. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
0%
Győzd le az allergiát
2015. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"a pinaszorre nem vagy allergias?"


hát te aztán egy marha okos ember vagy. kívánom neked az allergiát!


"Öhm, mondjuk én sem tudok róla, hogy annyira durva allergia létezne, hogy csak odamegy hozzád a kutya és már fulladsz, mikor a szőréhez meg semmijéhez nem kerülsz igazán közel. "


a kutya dörgölőzik és ugrál, mellesleg nem, lehet nem fulladok be de megdagad a nyálkahártyám és fújom az orom sokáig, és tüsszögök. ne haragudj de ezt nem kívánom. am azt sem értem, hogy ha pl nem lennék allergiás akkor is miért kéne ha pl nem szeretném az állatokat - semmi bajom a kutyusokkal- elviselnem mástól mert neki van ezért nekem is "élveznem kell" azt?


elhajtani próbáltam de akkor meg én vagyok a gonosz...


"Közöld velük, nem óhajtasz sem játszani, sem semmit csinálni a kutyáikkal. Ha nem értenek a szóból, mondd nekik, hogy sprét fogsz magadnál tartani és azzal fogod távol tartani magadtól a kutyákat.

"


jah ha lefújom még kihívják a rendőrséget. nem normálisak ezek a nők.

2015. szept. 21. 11:51
 5/21 A kérdező kommentje:
"Győzd le az allergiát" győzd le az epilepsziát!
2015. szept. 21. 11:52
 6/21 anonim válasza:
27%
:D le lehet győzni, nekem sikerült
2015. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy nincs igazad, csak azt, hogy furcsa.

Amúgy meg hülyékkel nem lehet beszélni, szóval dönthetsz: vagy hallgatod az anyázást az első pár alkalommal, amikor elzavarod a kutyákat, vagy fújod az orrod. Sajnos ezzel valószínűleg hiába keresnél meg bármilyen hatóságot, nem fognak kimenni póráz nélkül mászkáló kutyákra vadászni.

2015. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
persze ez így van, azonban azon is el kéne gondolkodni, hogy nekem és más allergiásoknak is ugyan olyan joga van zavartalanul használni a közterületeket - a nevében is szerepel KÖZ terület vagyis mindenkié- mint annak aki a hobbi állatát oda viszi. ezért is szomorú számomra hogy nem állnak ki a törvényhozók mindenkiért. rendben van ha ő elengedi az állatot, de ha valaki megkéri hogy ne eressze rá akkor milyen jogon erőszakoskodik? és még nekik áll feljebb.
2015. szept. 21. 12:04
 9/21 anonim ***** válasza:

A törvényhozók kiállnak mindenkiért. Jelenleg közterületen póráz nélkül nem lehet kutya. Tehát, már a szomszédaid is törvényt szegnek. Mindennapjainkban pedig annak szokott igaza lenni, aki jobban bírja rámenősséggel és hangerővel.

Ha csak simán egy deo sprével odapöttyintesz a kutyák képébe, arra egyetlen rendőr sem fog megjelenni. Max a szomszédaidnál elszakad a cérna és kisebb csihi-puhi kialakulhat.

2015. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Értjük, de nekünk ezt hiába mondod. Meg sajnos nekik is. Ha nem tetszenek azok a megoldások, amik működnek, csak hőbörögni akarsz, szólj, és már itt sem vagyunk.
2015. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!