Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás vagyok a kutyákra?...

Allergiás vagyok a kutyákra? Hogy értessem meg a szomszédokkal hogy ne eresszék rám őket amikor kint meglátnak? Mindig mondják h nem bánt stb de én befulladok tőle.

Figyelt kérdés

Ráadásul ezek a gazdák nem hiszik el hogy valaki allergiás lehet a kutyákra mert szerintük csak macska allergia létezik... nem értik meg.... és multkor együtt voltak sétáltatták őket póráz nélkül és összeállva mondták hogy nem is vagyok allergiás.


egyébként az furcsa hogy a cicákra meg tényleg nem vagyok allergiás....


2015. szept. 21. 11:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20: az én férjem is nagyon allergiás a macskaszőrre, és szabad téren ha hozzádörgölőzik ott helyben nem lesz baja, de otthon a rátapadt szőr miatt kezdődik a könnyezés és prüszkölés.


Kérdező: esernyőt próbáld meg. Amikor látod hogy közelednek feléd nyisd ki az esernyőt és azzal próbáld meg finoman elterelni magadtól és újra kérd meg nyomatékosan közben a gazdikat, hogy tartsák tőled távol a kutyáikat.


Korábban említette valaki, hogy önkormányzatonként eltérő lehet a rendelkezés a kutyák sétáltatásáról, menj be a helyi önkormányzathoz és kérdezz rá, hogy milyen lehetőségeid vannak ebben az esetben.

2015. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!