Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta bichon...

Szerintetek fajtiszta bichon havanese? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Találtam ezt a hirdetést:

[link]

Nagyon aranyosak a képeken. Még nem beszéltem a tulajdonosukkal/a hirdetés feladójával.

Még mielőtt valaki... nem az ár miatt kérdezem, mert olcsó, vagy mert "divatkutya" vagy bármi. Egyszerűen gyönyörűek a képeken.

Azt is tudom, hogy online milyen veszélyes állnak fenn, de kockáztatnék:)

Nem fontos, hogy fajtiszta legyen, mert édeskék, de azért mégis érdekli az embert....


2015. dec. 13. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%

Igen,fajtiszta,mert kutya.


De nem fajtatiszták,mert nincsen törzskönyvük.


Ebből látszik a szaporítóknak nem nagyon megy már,mert 3 oltásuk is meg van.Ebből a szempontból jó,mert oltva,féreghajtva adja.


De ha szeretnél egy bichon keverék kölyköt akinél nem tudhatod mikor jön ki az epilepszia,patella vagy bármi egyéb betegség hajrá.

2015. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.


Nálam a gyönyörű fajtatiszta kölyök nem itt kezdődik,de a szépség relatív.

2015. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
*Havanese kölyök
2015. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy nincs?

Én nem hidzem, hogy ún. szaporítók lennének. Akkor nem adnák annyiért, mint az oltás+féregtelenítés... szerintem.

Emellett én úgy gondolom, hogy egy epilepsziás kutyát is ugyanúgy szeretni kell.

Nem az érdekel, hogy nincs törzskönyve, vagy van, hanem az, hogy nem-e pulikeverék például.

2015. dec. 13. 14:34
 5/30 anonim ***** válasza:

"Nem az érdekel, hogy nincs törzskönyve, vagy van, hanem az, hogy nem-e pulikeverék például."


Fajtatiszta kutya az, aminek van törzskönyve, minden más keverék, esetleg még lehet mondani, hogy fajta JELLEGŰ kutya. De nem fajtatiszta. Ki tudja, hogy mi van ebbe a kutyában is. Akármi lehet és felnőttkorára akárhogy kinézhet. A linket ha megnézed, egyáltalán nem a fajtára hasonlító kölykök vannak rajta.


Ha lenne törzskönyvük, azt meg odaírták volna.


Szóval a kérdésre válaszolva NEM fajtatiszta...szegények még a gyönyörűtől is messze vannak. Szóval lelked rajta...

2015. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem mindenki törzskönyves divatkutyás szeretne, mint mondjuk te.

Aki esetleg válaszolna arra, hogy szerintetek 100% bichon havanese-e, annak köszönöm.

2015. dec. 13. 14:45
 7/30 A kérdező kommentje:
Az oltási könyv azt írja, hogy bichon havanese.
2015. dec. 13. 14:46
 8/30 anonim ***** válasza:

Ezek a kutyák nem fajtatiszták! Sőt, lehet hogy nem is bichonok. Ennyi pénzért fajtatiszta kutyát nem kapsz, az tuti. Ha lenne törzskönyvük, oda lenne írva, hidd el!

De ha meg akarok kockáztatni, hogy legyen egy bizonytalan egészségű, bizonytalan eredetű kutyád, akkor tedd meg! Viszont ne csodálkozz, ha majd 100 ezreket fogsz az orvosnál hagyni, mert beteg a kutyád, és nincs kinél a garanciát meglebegtetni, mivel azt se fogsz kapni!

2015. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

NEM FOGOD FEL?

Mondom hogy csak törzskönyves lehet 100% fajtatiszta.

Ezek a kutyák amiket linkeltél FAJTAJELLEGŰEK maximum.

De ezekre még az se mondható, mert egyáltalán nem hasonlítanak egy normális havanese kiskutyára, szóval ki tudja hogy fognak kinézni ha felnőnek. Már most nem hasonlítanak a fajtára.


Hogy lehet valaki ennyire értetlen.

2015. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
Az oltási könyvet az állatorvos írja meg és azt írtok bele amit akarsz.
2015. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!