Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Kutyaimádó11 kérdése:

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés

Tudjátok meg, hogy az én anyukám nem piskóta!!!A legszívfacsaróbb, a legengedelmesebb, és a legpraktikusabb trükköket is próbáltam, deőt nem könnyű rávenni!!!


Információk:-keretsházban élünk

-11éves múltam

- szerintem sokat tudok róluk

-van időm rá suli után

- csak 2 hetente hétvégére megyek el apukám-

hoz de...

- ...itthonmarad anyukám

-kutyatéren bármit megtenékk!!


(MÉG A NYARALÁSAIMRÓL, MEG SÍTÁBORRÓL IS LEMONDANÉK)



-.............



Szóval, ha segítesz előrehaladni az ügyben,ünnepélyesen kijelentem,hogy egy ISTEN VAGY!!!!



#állat-kutya
2015. dec. 29. 00:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is bele vagyok bolondulva a kutyákba szuletésem óta, kutyák között nőttem fel. 10 évesen kaptam meg az első kutyámat, a nevelésével nem is volt probléma. Nagyon jó kis kutya lett, de ennek ellenére azt mondom hogy még nem. Szeretem most is, de 4-5 év múlva nagyon sokat fogsz változni, és már nem mindig a kutya lesz az első, attól függetlenül hogy nagyon szereted. Én várnék min. 15 éves korig saját kutyával,ha a család nem egyezik bele közös kutyába.
2015. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
14%

15# vagyok.

Le lehet pontozni és lehet kritizálni, de a kérdés erre vonatkozott (javíts ki, ha tévedek)...

Nem arra, honnan szerezzen kutyát.

Azt írta, hogy az anyukája nem engedi. De neki kib****tul kell.

Mert gondolkodna róla.

Nem azt kérdezte, hogy mennyi törődést igényel a kutya, azok a hozzáfűzések gyakorlatilag OFF-ok, amik azt mobdják, hogy napi ennyi és ennyi játék és ennyi séta és etetni és pénz és blabla.

Amit leírtam az, hogy hogyan legyen kutyája.

Nem az, hogy hogyan kerüljön közelebb a szüleihez.

Én soha nem alkalmaztam ilyesfajta aljasságot.

De ettől még bejöhet, és nem is dönti be a családod. (Remélem)

2015. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy.

Ha nem akar, vagy nincs rá pénz, akkor bármilyen bociszemekkel nézel, nem fog venni.

Az én kutyám 2x volt sajnos babéziás. AMi azt jelenti, hogy azonnal orvos, és kb 15-20 ezer ft (alkalmanként). Mindegy, hogy hó eleje, vagy hó vége... A kutya élete a tét.


Szóval a költségeket teljes mértékben őneki kell vállalnia.

És ha neked nincs kedved a -10 fokban felkelni reggel 6-kor, hogy megsétáltasd suli előtt, akkor neki kell.


Ja, és a "szerintem sokat tudok róluk" az édes kevés.


Én inkább azt tanácsolom, hogy keresd meg a helyi állat menhelyet, ahol mindig szükség van önkéntesre, és ott segíts. Ez duplán jó neked. Kiderül, tényleg mennyire ismered a kutyákat (és ha nem, akkor megtanulsz róluk sok mindent), plusz ha anyukád azt látja, hogy a szabadidődet önkénteskedésre áldozod, hogy kutyákkal foglalkozz, akkor lehet, hogy megenyhül. Ha mégsem, akkor is sokat és sok kutyussal leszel.

2015. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz kutyám júniusban akkor már 12 leszek, kb nyolc éve rajongok a kutyákért. Én úgy győztem meg anyukámat,hogy minden karácsonyra húsvétra szülinapra stb.kutyás könyvet kértem. Manapság ha látok egy kutyát bekapcsol az agyam mondom milyen fajta, mit lehet róla tudni. Tanulj jól és ha van valami rokonodnak kutyája törődj vele úgy mint egy profi kutyás. A nagybátyám nem bír Buktával a tacskójával mert csak rám hallgat a drága. Anyukám nem bírta már a győzködést és a nagybátyám is mindig mondja mért nem vesz nekem egyet. Ha sikerült meggyőznöd szólj. Amúgy én nyáriszünet előtt néhány nappal kapom majd még a kis goldenemet Suzy-t.
2016. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Én a helyedben sok dolgot megtudnék róluk és elolvasnám a neten a legtőbb kutyás oldalt. Ez a legcélszerűbb. Amúgy én is ajánlom az önkénteskedést, nálunk nincs menhely közel, anyukám barátnőjének 2 palotapincsijét szoktam sétáltatni a töltésen. (amúgy a szülők néha megígérnek olyat is amit nem mindig tartanak be. Lehet hogy hétfőn megígérik hogy 12 évesen majd kapsz, de csütörtökön már csak ha betöltötted a 14-et. Én felvettem videóra ahogy megígéri, azóta nem firtatom.)

2016. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!