Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy kertesházban lakunk jó nagy udvarral, dombok és erdők mellett. Több fajta kutyán is gondolkoztam, csak az a feltételem, hogy nagy testű legyen. Mivel még iskolás vagyok (15 éves) és anya meg dolgozik nem lennék itthon napközben, kb. 3 órára érnék haza. 3-6ig tudnék foglalkozni a kutyussal, tudnám sétáltatni. Régebben is volt kutyánk, (kb 6 éve) akkor is foglalkoztam vele csak sajnos meghalt. Milyen kutyát javasolnátok? (főként olyanoktól kérdezem akik értenek a kutyákhoz)

2016. jan. 1. 19:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nekem Golden Retrieverem van, 10 éves. :) Nagyon hűséges, mindenes kutya. Házat őriz, könnyű tanítani, nem beteges. Ősszel és tavasszal fésülni kell,mert hullatja a szőrét. Nem szokottfázni, házi állatokkal vigyázni mellette, mert vadászkutya! De nem fogod megbánni, ha Golden-t veszel, mert igazán jó barát, és "kommunikál" a gazdival. :)
2016. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ. :) AZ első kutya ami eszembe jutott az a Golden Retriver volt, de még gondolkozom rajta. :)
2016. jan. 1. 19:08
 3/17 anonim ***** válasza:

Vizsla ,Kuvasz,Németjuhász,Komondor,


De a Puli is nagyon okos mi nyirjuk igy is nagyon aranyos és tartható a házban is nem szöröz. Ezenkívül a tacskók is nagyon jók de az mondjuk kicsi de nagyon okos fajta

Ha teheted magyar fajtát vegyetek de a legszebb dolog az lenne ha menhelyről vinnétek egy kölyköt és az még ingyen is van ...aztán jöhet a tanítás meg a móka és a felejthetetlen barátság ;)

2016. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
nekem Rottweilerem van.nagyon hűséges kutya,szófogadó vigyázni kell hogyha baromfi is van a háztartásban,nem kell fésülgetni mivel rövidszőrű kutya,nem fázik télen.
2016. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Vizslán is gondolkoztam csak az van a szomszédunknak és hát egy kicsit durva. Amint belépünk a kerítésen azonnal odafut ugrál és nagyon harapdos pedig rendszeresen viszik sétáltatni és taníttatják is. Valószínű menhelyről fogjuk elhozni :)
2016. jan. 1. 19:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagytestű kutya...újfoundlandi
2016. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok ezt nézd meg https://www.youtube.com/watch?v=XyTsNHa0gwM :)))))
2016. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Golden Retriever,Labrador,Vagy Vizsla,esetleg valamilyen Agár :) Ha valami házőrzőbb típusú kutyára vágysz,akkor Roti,Dobbermen stb..De mégjobban ajánldanám a menhelyet,ott megtalálhatod a tökéletes ebet :)
2016. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*Dobberman
2016. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nemcso ***** válasza:

Nekünk most pumi kuvasz páros van a kertes háznál.

Pumi jelez, a kuvasz meg megy "rendet csinálni".

Egyik sincs megkötve, szabadon mozognak a ház körül.

2016. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!