Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a póráz...

Hogy szoktassam le a póráz rángatástról?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztam, juti falival, megállással, rángatással, visszafordulással, folytóval, de semmi. A vezérséggel sincs probléma semmi másban, visszajön ha hívom, én eszek előbb stb... csak ebben... mit lehetne tenni
2010. márc. 25. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Szerintem próbáld meg a haltit.

[link]


Nekem bevált!

2010. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk alig 5 kg a kutyám, de nagyon utálom, ha rángatja a pórázt, így ha ezt teszi és folyamatosan, akkor direkt mindig megállok, addig, amíg észre nem veszi magát és meg nem vár. sokszor néznek hülyének, hogy két lépésenként megállok, de előbb-utóbb abbahagyja.
2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Catz ***** válasza:

Szia,


nekem és keményebb tanítványaimnak bevált, hogy fémdobozba köveket raksz és ha elkezd rángatni, akkor rászólsz, hogy NEM! és közben megrázod a dobozt. Ehhez a hanghoz soha nem fognak hozzászokni. utána pedig szépenjövésért természetesen dicséret :)

2010. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!