Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkapott a kutyám, nekem nem...

Megkapott a kutyám, nekem nem kell többé?

Figyelt kérdés
Véletlenül picit ráléptem a lábára (inkább csak a körmére), megsimogattam, hogy véletlenül volt, erre ő úgy, ahogy a bolhákat csípik össze, így belecsípett az alkaromba. Kapott egy pofont, és otthagytam. Másfél éves, de most azon gondolkozom, hogy megszabadulok tőle, szerintem egy kutya semmilyen körülmények között nem kaphatja meg a gazdáját...már nem bízom benne.
2016. jan. 3. 16:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért vadbaromnak ne nevezz , kérlek. Igen, kapott egy pofont, meg is lepődött. Miért írsz olyat, hogy ütöm-verem? Ismeretlenül felelőtlenség valakiről így írni. A szomszédok, rokonok, ismerősök szerint kevesen foglalkoznak ennyit a kutyájukkal.
2016. jan. 3. 16:56
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Már bocsánat, de hogy hatvan évesen valakinek ennyi esze legyen.
2016. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
A hatvanéves sértődött gyerek. Nemhiába mondják, hogy az öregek olyanok, mint a gyerekek!
2016. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is inkább adj túl rajta. Megérdemel szegény kutya egy normális gazdát.
2016. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van. No, ennyi eszem van.

Holnap hétfő, beadom az állatmenhelyre. Biztos hamar találnak neki új gazdát.

2016. jan. 3. 17:01
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező közelebb van a 16-hoz, mint a 60-hoz, és szórakozik velünk.
2016. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Elvileg felneveltél már gyerekeket. Hogy lehet az, hogy mikor a gyereked mondta, hogy utál téged, vagy rosszat tett, nem adtad intézetbe.


Ja, hogy EZ csak egy kutya...jobb is hogy leadod a kutyát. Idős korban úgyis sokat esik kel az ember, nehogy véletlenül máskor meg ráess és széttépjen.

Bár, eggyel kevesebb idióta lenne a földön :P

2016. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Az gyerekeidet vagy az unokákat is zaciba adhattad volna ennyi erővel , mert biztos volt olyan , hogy gyerekkorukba hiszti közben rád csaptak vagy vmi hasonló.
2016. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

Vagy nagyon öreg vagy, vagy nagyon fiatal. Sajna az öregeknek már nincs türelmük az ilyenekhez.

Egy kutyát amúgy sem feltétlenül szükséges kutyaiskolába küldeni. Vagy K9-est akarsz csinálni belőle? A német juhász egyébként is egy nagyon értelmes kutyafajta. Csak őt sajnálom. Ha ilyen vadbarom vagy, mit vársz szegénytől? Ja és lesz@rom, ha 60 éves vagy. Én egy ilyen idegbeteget nem tudok tisztelni.

A szememben az állatok többet érnek sok embernél.

2016. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
Azok után amit leírt, mégis milyen megszólításban szeretne részesülni? Vigye is el azt a kutyát, az ő érdekében. Az állatmenhelyen pedig ne felejtsen említést tenni az esetről, a hangsúly pedig legyen azon, hogy lekevert neki egyet. Ha ez gyakori eset lenne, akkor megérteném az aggodalmat, hogy esetleg megharaphat valakit (de itt nem történt harapás, csak szimplán odakapott), de NEM!!!! A kuyta valószínűleg nem értette, hogy véletlenül lépett a farkára, és amikor feléje nyúlt, hogy megsimogassa, lehet, hogy azt hitte, hogy megint fájdalmat akar okozni. Ezt nevezzük félreértésnek. Távol álljon tőlem, hogy lebeszéljem eltökélt szándékától, hiszen nem érti meg az állatokat, látszik, hogy nem tud velük bánni. Remélem, hogy jobb helyre kerül az a kutyus.
2016. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!