Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le? :S :S :S

Hogyan szoktassam le? :S :S :S

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mit tegyek.

Hogyan szoktassam le arról a kutyámat, hogy a földről egyen, vagy egyáltalán bármit is bevegyen a szájába?


Próbáltam már azt, hogy ha rászólok: fúúúj, nem szabad!!! és otthagyja, kap jutifalit.

Volt belőle nózira ütés, nyakrángatás, most lesz 8 hónapos, de még mindig csak addig jut el, hogy ha odamegyek és szólok rá kiköpi, de van úgy, mint pl. most este, hogy HIÁÁÁÁBA VAGYOK OTT...SZÓLOK RÁ, kiveszem a szájából, 4x vette vissza!!

Mit tanácsoltok??? valami új technikát, mert ezek semmit nem érnek nála!

Állandóan figyelnem kell mit csinál, közben nézzem a bicikliseket nem-e jönnek nekünk, de azt is figyeljem mikor jön egy tuskó gazda aki elengedve sétáltatja az agresszív és nagy kutyáját.

áhh:S


2010. márc. 26. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

20:08-as vagyok:

Nem is tudtam, hogy kölyköknél nem szabad, de a cikk is írja, szóval akkor tényleg nem.

Amúgy én is tudom milyen nehéz az állatokkal, ezért próbálok segíteni:D Úgy szereti őket az ember, mint egy teljes jogú családtagot, és borzasztóan félti:D Nekünk is volt kutyusunk, sajnos már elhunyt agyvérzésbe, meg idős is volt már szegény, ugyan akkor én még csak tini voltam, de én is mindig lestem, hogy nehogy felnyaljon valamit, belelépjen üvegszilánkba, folyamatosan lestem a kóbor, vagy póráz nélkül sétáló kutyákat:D Bár ő nagy testű német juhász volt, és okos, de akkor is:D. Tiéd milyen fajta?

Most macskánk van, vele is ugyanez a helyzet, csak szobacica, így nem kell annyi mindentől félteni, bár ő meg simán rásétálna a domestos-os kőre, és fel is nyalná -.-" Rosszabbak, mint a gyerekek:D:D

2010. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hónapok óta rántom a pórázt és leszidom! MINT ÍRTAM MÁS TECHNIKÁT KÉRNÉK!


jaj ne is mondd.. westie kutyus, és elismer falkavezérnek, de valahogy próbál kibújni dolgok alól. a héten is nagyon sunyi volt: járdához értünk, mondtam neki h lábhoz, oda is jött, de nagyon szaladt volna el. Akkor már tudtam, hogy csinált valamit. Megállítottam, hát tele a szája valami vacakkal:O nem szabad mit csinálsz!!! és mikor tudta, hogy nincs menekvés gyorsan kiejtette a szájából mintha mi sem történt volna.

régebben meg azt csinálta, hogy ha észrevettem és rászóltam, futott tovább, kiejtette a szájából és úgy jött oda, kb olyan nézéssel, h "na mi van? "xD

a cicákra is nehéz lehet figyelni, bár nekem sosem volt. sajnálom a kutyusotokat. másik nem lesz?

2010. márc. 26. 21:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, hihetetlenül rafkósak tudnak lenni:D:D És annyira olvasni lehet a mimikájukból, hogy hihetetlen.

Nem, egyenlőre nem lesz, a németjuhász a nagyanyámnál lakott, az egy nagy lakás,ő nem akar másikat, mert neki elég fárasztó volt (nem igazán volt jó gazda, sőőőt..na mindegy:() nekünk kicsi van, és "betondzsungelben" lakunk, így nem lenne jó egy kutyusnak:S Szóval így maradt a cica. De ha el is költöznénk a macsek olyan természetű, hogy Napóleon hozzá képest önbizalomhiányos, komplexusos egyén XD Szóval nem való mellé másik állat.

2010. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok:D

Olvasd el Jan Fennell kutyapszichológia könyvét, tényleg nagyon jó, hátha segíthet.

Innen tudod letölteni:

*****

Rarpass: minerva



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, már túl vagyok rajta:DD

meg már annyi oldalon..de holnap ezután a problémám után is jobban utánanézek.

Akkor nem semmi a cicus:)h hívják?

2010. márc. 26. 21:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Rómeónak a kis drágaszágot, de sokkal inkább illenének rá a Hitler, Rambo, Napóleon, Oszama vagy akár az Eric Cartman nevek XD És nem elég, hogy ilyen a természete, ehhez van egy hatalmas mérete: nem kövér, hanem egyenletesen eloszlik rajta mind a 6(!!) kilócska... 2x akkora mint egy csivava, marmagasságra és hosszra is:D Szóval igazából elmenne ölebnek..vérölebnek:D Szóval ha azt játsza, hogy levadássza a lábunkat, akkor neki az vicces, nekünk kevésbé, mivel a fogacskái is nagyobbak a testével arányosan...XD Képzelheted:D

A te kutyusod hogy hívják?

2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elírtam, marmagasságra nem kétszerese, hanem mondjuk másfélszerese egy kis csivavának.
2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!