Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél mindenki a kutyámtól?

Miért fél mindenki a kutyámtól?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kan nápolyi masztiffom. Egy hatalmas szívű maci, aki ok nélkül soha nem támadna meg senkit. Gyakran járok vele mindenhova és megdöbbent, hogy az emberek miként viszonyulnak hozzá, holott teljesen normálisan viselkedik. Tudom, hogy elfogult vagyok, de én ezt a fajtát egyáltalán nem találom félelmetes megjelenésűnek, hiába nagy termetű. Ma délután is egy nagyon bunkó beszólást kaptunk. Vélemények?

Aki nem tudja, annak itt a link, ez nem az én kutyám, de majdnem ugyanilyen.

[link]


2016. jan. 17. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nápolyi masztiff csodás kutya. Én egyik nagy kutyától sem félek. Szomszédban roti keverékek vannak, tőlük sem félek. Pedig pár éve már támadott nekem egy öreg németjuhász aki gyakorlatilag velünk nőtt fel...
2016. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :))
2016. jan. 18. 09:07
 13/13 anonim válasza:
mert az emberek általában félnek attól amit/akit nem ismernek. És, hogy más kutyákra, hogy reagál az csak attól függ, hogy, hogy lett nevelve.
2016. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!