Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv-nem törzskönyv?

Törzskönyv-nem törzskönyv?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy miért gondolják azt az emberek hogy ha nem kennelbol való a kutya az az ördögtől származik.Egy kerdezo kitert a kutyája súlyára, semmit nem mondott az állatról, mar egybol kapta a szokasos "vettel egy kevereket a jofogason" szoveget.senki penztarcajaba nem látunk bele.egy törzskönyv nélküli kutya is lehet olyan mint a pedigres társai.na meg a szupertapok...mindenki döntse el mit táplál a kutyájával.szoval erdekelne miert játsszák az emberek az önjelölt enmegmondomot ezzel a torzskonyvvel kapcsolatban.

2016. febr. 22. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem egészséges dolog ez alapján bírálni egy embert. Gondolom szereti a kutyáját és gondoskodik róla, nem pedig valami állatkínzó szörnyeteg.
2016. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezhetem kérdező, hogy hány kutyád volt eddig? Merthogy úgy fogalmaztál, hogy az összes kutyád, és ebből mennyi van még jelenleg is nálad?
2016. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
77%
Miért teszel fel kérdést, hogyha azokat, akik tényleg a kérdésre válaszolnak figyelmen kívül hagyod, makacskodsz és a többi és a többi.
2016. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
55%
Rohadt unalmas már, hogy hetente felteszi valaki ezt a kérdést. Legyek teátrális és linkeljek kidobott kiskutyatetemeket, hogy felfogd mi a lényeg? Mert NEM a törzskönyv a lényeg, nem ezért hajtjuk hogy csak tenyésztőtől, vagy menhelyről vigyenek haza kutyát.
2016. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
22%

Én imádom a fundikat, de 200000 felett van egy tk-es belőlük.

Hát nem adtam érte ennyi pénzt, de biztos, hogy fajtatiszta...ennyit a szaporítókról

2016. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
35%
Nektek pedig miért fáj, ha más véleményen van? Nem gondolkodhat mindenki egyformán. El lehet mondani a véleményünket, de nem kéne másokra erőszakolnunk a saját álláspontunkat, pláne nem nekiállni egymás személyét bírálni és pocskondiázni.
2016. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
79%
Hát márpedig bírálni fogom azt, aki "há' me' occsó" okból támogat olyanokat, akik felelőtlenül, gondatlanul szaporítanak. A kedvetelésből tartott kutya luxus. Ez van. Aki nem teheti meg, mert vagy nincs rá pénze, vagy túl sóher, az ne tartson, nem létszükséglet.
2016. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 bollocks ***** válasza:
81%
Nektek jogotok van Tesco gazdaságos táppal etetni a 40.000-ért vett "fajtiszta" pitbúkutyát, nekem meg jogom van ezek miatt azt feltételezni rólatok, hogy utolsó, tudatlan, felelőtlen, szar alakok vagytok. És nekem még igazam is van.
2016. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
52%

Azért tegyük hozzá,hogy a sok tízezres "szuperprémium"csodatápok nagy része egy rakat trágya.Van bennük 20% körüli hús,a többi kukorica vagy egyéb gabona színezve,ízesítve.

Én végigpróbáltam az itthon kapható méregdrága "szuperprémium"reklámtápok teljes palettáját.Még örülhettem,ha nem az állatorvosnál végződött az etetés nagy pénzért.Volt felfújódástól allergiáig minden verzió.Tízezreket hagytam dokinál a csodatápok miatt.

Most a középkategóriás Happy Dog Natur Croq tápokat eszik,semmi bajuk.

Szóval nem azon múlik,tud-e horror árú reklámtápot venni valaki a kutyájának.

2016. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
56%

Hát én például a BARF híve vagyok, mert úgy vettem észre, hogy a kutyámnak ez a legjobb. Attól, hogy te Caninnal eteted, még nem vagy jobb ember. Ráadásul gyakran kiderül, hogy a "prémium" tápoknak köze sincs ahhoz, ami rá van írva. A 30% fehérjének közel fele növényi eredetű, azaz nem teljes értétkű.

Én veszem a fáradtságot ahhoz, hogy saját magam méricskélem a hozzávalókat, aprítom a húsokat és a zöldségeket, és nem adalék anyagokkal tele zsúfolt tápokkal tömöm.

Két kutyám van, egy németjuhász "jellegű" és egy menhelyi kis testű keverék. Naponta viszem őket sétálni, kutyasuliba is jártunk, hétvégente velünk jönnek túrázni.

Én miattam mondhatod, hogy rossz ember vagyok, és rosszul bánok a kutyáimmal, mert nem prémiummal etetem, és mert szaporítótól vettem, különösebben nem hat meg a véleményed, mert tudom, hogy boldogok nálam, és minden tőlem telhetőt megteszek értük.

Azt pedig tudtad, hogy pszichológusok szerint azok az emberek, akik fél információkból vonnak le következtetéseket az emberek jelleméről, és agresszív hangnemben próbálják az igazukat másokra erőszakoltatni, azok az átlagnál alacsonyabb intelligenciájúak?

2016. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!