Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel akarnak jelenteni! Mit...

Fel akarnak jelenteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két jól nevelt, iskolázott közepes testű kutyusom. Minden nap megyünk sétálni és egy idős néninek a kutyája állandóan ránk rohan! Már szóltam szépen, aztán csúnyán is, de vagy valamelyik kutyám lábába csíp bele vagy az enyémbe! Szóltam a jegyzőnek, de hát fülét sem mozdítja... falu.... kikerülni nem tudom mert zsákutcában lakunk. Ott tartok hogy lefújom paprika spray-vel. a másik "kedves" családnak meg van 2 hatalmas rotijuk és ők azzal fenyegetőznek hogy ránk engedik a kutyákat, hozzáteszem hogy egy kis kennelben vannak bezárva és örjöngenek mint a többi kutya. Csak akkor merek elmenni sétálni, ha látom hogy nincsenek otthon... Mit tegyek???? Jegyző *arik rá! Félve sétáltatom a kutyáimat.. ordibál ránk a csávó hogy hol van a szájkosár? és hogy fel fog jelenteni. 17 éves vagyok. Édesanyámék is szóltak, de nem tudnak mit intézni. már beleőrülök...
2016. márc. 12. 17:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért mert ugatnak a kutyái. Meghogy minek sétáltatni a kutyáimat meg miért nincs rajtuk szájkosár... Vicc
2016. márc. 14. 20:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Pffff, hihetetlen, milyen emberek vannak...


Hát, légy erős... Fiatal lányként nem könnyű kezelni ezeket a helyzeteket, én is tudom... :(

2016. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

veszel 3 bullyt vagy pittet és mondhatod,hogy nyugodtan engedje ki a rottijait!😅

többet nem mondaná hogy kiengedi őket rád.

amúgy meg minek tart kutyát ha idegesiti az ugatás???

idióták.

2016. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget! Megtettük írásban a bejelentést, kihallgatás minden megvolt. Sőt!! Olyan szomszédok is csatlakoztak hozzánk akik szeretik az állatokat és nekik is okoztak már gondot a rotik. Kimentek az állatvédők, és konkrétan elkobozták a kutyákat... 6 évesek és 6 éve nem jöttek ki a kennelből, se oltás se chip se semmi! A kutyaszar helyekben, a kutyák elfertőződött sebekkel, bántalmazás nyomaival. Kiskorút fenyeget, baromságokat mondd, több szomszéd komoly panaszokkal, velünk együtt kereste fel a jegyzőt és a rendőrséget. Szóval nem hiszem hogy olcsón megússza...
2016. márc. 17. 23:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez az!!! :D :D
2016. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szuper!!!!!!!!!!

Hihetetlen, hogy végre intézkednek ilyen ügyekben...VAN REMÉNY ezek szerint :)

2016. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen van remény!!!
2016. márc. 20. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!