Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Rákos a kutyám, mivel...

Sürgős! Rákos a kutyám, mivel lehet megszépíteni még az életét? Lehet még esélye a gyógyulásra? Valakinek gyógyult már fel kutyája aki 9 éves, nagyon agresszív, rossz indulatú, de még valószínű nem áttétes daganatból? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves rotweiler kutyánk, kb. fél éve kezdett nőni a bőre alatt egy duzzanat, elvittük orvoshoz, hogy műtse le, azt mondta, hogy ez csak egy zsírgombóc, és nem sürgős, vártunk, de láttuk, hogy egyre nagyobb az a daganat, elvittük megint, és azt mondta, hogy még nem sürgős,nem veszélyes, mert ez csak egy zsírgombóc és, hogy tavaszig ráér még. Na el is vittük hozzá(a daganat már akkora volt kb. mint a kutyánk feje) azt mondta, hogy ez mégsem egy zsírgombóc, hanem valószínű egy rosszindulatú daganat és, hogy nem meri leműteni, mert behálózták az erek, elvittük egy másik dokihoz, sikeresen leműtötte róla, vett szövetmintát és egy hét múlva mondta az orvos, hogy rossz indulatú, szarkóma(nem tudom, hogy kell leírni, bocsi) és, hogy már a 3. stádiumban van. Azt mondták, hogy vissza fog nőni, valahova máshova, a kutya le fog fogyni stb. kb. szeptemberig élhet(az orvos szerint) Nagyon el vagyunk keseredve miatta, volt már egy daganatos kutyánk,őt el kellett végül altatnunk. Lehet még esélye neki a gyógyulásra? Kérlek segítsetek az orvos írt neki csomó vitamint, megmondta, hogy mit ehet mit nem stb, de ha valakinek van valamilyen módszere ami az ő kutyáján segített kérlek mondja el! Várom a tapasztalatokat.

Előre is köszönöm szépen mindenkinek.


2010. ápr. 2. 20:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Szia! Hát hatalmas siker volt nálunk a műtét! :) Sikerült szépen eltávolítani a hatalmasra nőtt daganatot, már nem emlékszem pontosan milyen tápot kapott valamelyik eukanuba kölyöktápot(nem kaphatott sokat)ezért nasinak meg mindenféle nyers zöldséget amit csak egy kutya ehet, kapott olyan cseppeket is(VETRI DMG LIQUID). Nemsokára visszanőtt neki a daganata, de szerencsére időben észrevettük és miután azt is kiműtötték nem volt gond jó egy évig. Sajnos gyomorcsavarban pusztult el nem is a rákban :( épp kezdett visszanőni neki ugyanúgy egy pici daganat ugyanoda, amikor gyomorcsavara lett. :( Sajnos kis városban lakunk és gyorsan kellett orvos, és itt nem voltak olyan szuper orvosok amire neki szüksége lett volna, akihez inkább vittük volna egy órára volt innen, és azt nem bírta volna már ki. Sajnos valószínűleg rosszul is műtötték, nem sokkal a műtét után elpusztult. Ha ez nem lett volna akkor szerintem simán élt volna még egy-két évet, nem volt rossz állapotban, nem fogyott, evett rendesen jó kedve volt. Nem tudom végül is mi segített neki, hogy legyőzte a rákot, soksok vitamint kapott, azt a cseppet amit írtam és eukanuba kölyöktápot, azt hiszem a kistestűek vagy a közepes testűek részére valót.
2015. jún. 2. 17:05
 22/22 anonim válasza:
hát én csak szoritok 49 százalék hogy meggyogyul
2022. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!