Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg vannak ilyen szemetek?...

Tényleg vannak ilyen szemetek? Tudsz még ilyeneket mutatni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 13:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jaj

köszi

nemkelltöbb ténylegköszönöm

elég volt

inkább nem is érdekel

2010. ápr. 3. 18:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csak a 2.-at olvastam el azon is elsírtam magam! Ez szőrnyű! Mibalyük van ezeknek az embereknek??????????????Persze ebben az országban ha bepereled őket csak te veszítessz egy csomó pénzt!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nekem volt olyan hogy alig voltam már barátnőimmel nem is foglalkoztak velem,énse velük.mindig rohantam haza a suliból a kutyámhoz,Hát.ő mindig örült nekem
2010. ápr. 12. 14:57
 14/14 A kérdező kommentje:

olvastam és olyan rossz vol gondolni hogy ezek igazak :(,de amikorr meghallottam a nyitott ablakon hogy ugat az én kutyusom,olyan boldog lettem hirtelen :),most rögtön ki is megyek hozzá, merthát rá mindig számíthatok,mostanában ő a legjobb barátom ,sőtt mindig is az marad...

szerintem mindenkinek szüksége van egyilyen barátra

2010. ápr. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!