Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is beváltak a módszerek...

Másnak is beváltak a módszerek a póráz 2 végén című filmből?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a kutyámon sok módszert amit a filmben láttam,és egyre inkább rájön,hogy nem ő a főnök,engedelmeskedik nekem,nem ugrál rám,nem harapdálja a nadrágszáram miközben megyek:D Szépen haladok a nevelésével. Valaki próbálta még a filben lévő módszerekkel nevelni a kutyusát? bevált nektek?
2010. ápr. 8. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáltam és igen, bejött, de majd úgyis megkapod, h kutyát nem film alapján kell nevelni.

de minket ez nem érdekel, mi látjuk az eredményt:)

2010. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyet értek,egyébként szerintem más is ezekkel a módszerekkel neveli,csak mondjuk nem a filmben látta a módszereket,hanem olvasta,szóval ugyan az szerintem.
2010. ápr. 8. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam a filmet, de én ezeket a módszereket ismerem:

1. etetési szabály (vezér előbb)

2. ajtón-ki és belépési szabály (vezér előbb)

3. privát terület határa (van olyan hely, ahova nem jöhet be)

4. "én dolgom" (van olyan tevékenység, amit én csinálok és nem zavarhatja meg, pl. fűnyírás)

5. sétáltatási szabály (az irányt a vezér szabja meg)

2010. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, a lényeget nem írtam: ezeket alkalmazom / alkalmaztam és nagyon beválik!!
2010. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!