Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatnék a kiskutyámmal?

Mit csinálhatnék a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3 hónapos Golden retriever szukám. Pár napja híg, nyákos a széklete, két napja pedig többször is hányt. Voltunk már dokinál, diétán van, kapott ilyen pasztát is, ami elvileg segít, de egyelőre semmi hatása. Doki szerint lehet a környezetváltozás a híg széklet oka, de ez már nem csak híg széklet. Beszéltem vele telefonon, mert ma nem volt rendelés, azt mondta, este ne kapjon enni. Nem kapott vacsit, holnap visszük vissza. De most már a vizet is kihányja. A kedve abszolút jó, ugrándozik, szaladgál, de én aggódom érte. :(

2016. máj. 27. 22:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is remélem, mert azt nem bírnám ki, ha valami komoly baja esne... :(
2016. máj. 27. 23:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bélgyulladástól levert lenne. Férgességre tippelek. Nem kell megijedni ha nem levert komoly baja nem lehet :) majd írd meg mi volt
2016. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta,h októberig jó a féreghajtás?aki eladta? Nekünk a doki úgy kezdte mikor vittem a kiskutyát oltani,h flmegkérdezte féreghajtó? Mmondom: nem kell mert akitől vettük mondta,h elég két hét múlva a következőt adni. A doki erre: hát ha maguk nem adtak neki akkor olyan mintha nem is kapott volna,mert már az a biztos amit én adok és én látok...Ha meg többször van féreghejtózva az nem probléma....
2016. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy másik állatorvos mondta, amit igazából nem is értek. Most este figyeljük, hogy reggelig minden rendben legyen vele, iszik-e eleget, esetleg megint kihányja-e a vizet, aztán reggel visszük nyitásra a dokihoz. Szurkoljatok, hogy rendbe jöjjön a kis manó! :(
2016. máj. 28. 01:28
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szurkolok , sajnálom a kutyut :(
2016. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Megjártuk a dokit. Érzékeny a gyomra és mivel minden kijön belőle, egyelőre nem kapott féreghajtót, mivel az egy gyógyszer, irritálná, visszajönne. Ha már ennyi ideje megy a hasa meg hányik és férges lenne, akkor vagy így, vagy úgy, kijött volna valamennyi féreg belőle. Egyelőre kapott hányáscsillapítót. Kaphat enni, de csak fél adagot. Ha az megmarad benne, akkor mehet 2 óra múlva a másik fele. A székletére kapja tovább a pasztát. Ha megmarad benne a kajája, akkor jövőhéten megyünk vissza, megnézi a doki és kapja a féreghajtót. :) De a hányást illetőleg most jól van szerencsére. :)
2016. máj. 28. 12:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kutyusnak! És köszönjük a beszámolót. Végre egy kérdező aki leírja, hogy mi volt!
2016. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, már sokkal jobban vagyunk (kutyus pocija is meg gazdi lelke is) :D
2016. máj. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!